Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 13:54

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Ponedeljak, 04 Jul 2016, 09:02 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Lukinvir, daj uslikaj tu gužvu da vidim kako izgleda.
Kako se provodi ćerka i da li vam je lako s maltezerkom u kampu?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jul 2016, 07:36 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Dejevla,muku mucimo sa netom,nesto je bilo u kvaru i ako neuhvatim rano veyu posle sa lap topom je veoma tesko. Pokusacu da okacim slike.Matori,nisam nista lose mislio kada sam citirao nekog od nasih sa "pozitivna anarhija".Inace braca sa juga juce postavili 3-4 stola na levoj strni ispod kupatila otkacili razglas do max. i TEPAJ BRATKO cel den.U prvom trenutku izlgeda simpaticno,ali posle ceo dan bas i nije neki fazon.Inace pauzu su pravili u vodu u istom maniru kao i na kopnu.Dejevla polacu ti pp,ako te ne dobijemo preko vibera. Pozdrav


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jul 2016, 07:47 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Naravno da nisi mislio nista lose,ni ja. Stvarno ta anarhija ume da smeta. Problem je sto gazda nece da to sankcionise. Imate besplatan wi-fi kod hotela NAISIKA, kada prodjes hotel "Dion" pa levo,bar je bio sve ove prethodne godine... Lep provod koliko je to moguce. :doh:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jul 2016, 08:11 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Hvala, matori. Pokusacu ovo sa netom.Ma, ja sam prezadovoljan.Cerka ima drustvo(sto mi je najvaznije),Srba je u malo vecem broju no kada smo dosli, vreme i voda odlicni(danas je malo oblacno,ali pozeljno posle jucerasnjeg dana) Upoznajem ih u kafanici levo od kapije prilikom gledanja fudbala. Hladovina i spavanje vec opisani,gazda svratio na jednu domacu.MIrko i Elefteri sa standardno,pozitivnim odnosom. Upstalom,znas. :sator: :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jul 2016, 10:16 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
lukinvir je napisao:
u kafanici levo od kapije;
MIrko i Elefteri;

Gde je ta kafanica, ne videh je.
Prvog znam kao - Miki (ja ga zvao - Napoleon, a njegov bajs - Vranac, jer takav stav je imao dok je vozio bicikl po kampu, ko da je metlu progutao). Ovog drugog znam kao - Lesteris :haha: Nije me ispravljao, doduše, rekao je da mogu da ga zovem - Slobodan (kaže da bi se na srpskom tako zvao).


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jul 2016, 12:04 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
e pa da si se setio grčkih novina elefteros tipos (slobodne novine) ne bi ga pogrešno zvao :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jul 2016, 12:26 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
e pa da imam godina koliko i ti možda bih i čuo za te novine (nisi ti bzvz gevarin saborac) :lol:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jul 2016, 14:25 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
aj kad ćeš da postavljaš slike da vidimo kako je bilo


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 16 Jul 2016, 20:28 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 16 Jul 2016, 20:12
Postovi: 2
Pol: Bata
Registrovao sam se na forum jer sam naišao na ovu temu. Pored ovog kampa pik za leto 2017 je kamp ouzouni ali je cena za suprugu i dete 2 god duplo skuplji od evridikija.
Evo par snimaka ouzouni kampa kao i njihov sajt http://www.ouzounibeach.gr
http://youtu.be/CRY1b8il9fM
http://youtu.be/nKkzTHQU13w

Što se tiče evridikija hteo sam da pitam kakva je situacija krajem jula i početkom avgusta u kampu tj dal se može naći slobodno mesto ili je rizik ići tako kasno?  Problem je što žena evo od ponedeljka je na odmoru narednih mesec dana i uvek ima odmor u ovom periodu. Znači ne može ga dobiti recimo krajem juna...

Mi 25.07 krećemo u skotinu pa bih svratio uživo da pogledam kamp za leto 2017.

Pozdrav svima i svako dobro 


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 24 Jul 2016, 10:35 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Salevs,krajem jula situacija u kampu namenjena satorima je totalno komplikovana,moras imati mnogo,mnogo srece da nadjes mesto jer od 29, 7.dolaze planinari iz Madjarske(ove godine nesto ranije,obicno su uprvoj nedelji avgusta), a nesto kasnije iz Mk.,to je tradicija, a verovatno rezervacija od pre ne znam koliko godina. Ostaju mestau donjem delu predvidjenom za satore,ali je guzva. Videces kada posetis kamp. Tamo je Miki, nas covek, nesto :sator: kao kamp majstor,ali za sve ali bukvalno za sve,pita se gazda Stefan. Srecan put,lepo vreme i bez guzve na granicama :D .Ostaloj ekipi, pozdrav,malo da se sredimo i "operemo" pa cu "podneti izvestaj" :sator:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 24 Jul 2016, 11:54 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 16 Jul 2016, 20:12
Postovi: 2
Pol: Bata
Definitivno odustajem od evridikija samo zato što ne mogu da rezervišem mesto. Pošto možemo samo u ovom periodu a to je kraj jula i početkom avgusta da idemo tj u špicu sezone da dođem bez rezervacije i u veliku gužvu ~ hvala lepo. Ouzouni je za sada najveći kandidat za leto 2017.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 13 Avgust 2016, 11:33 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Mi ne odustajemo. Bilo nam je baš lepo pa će verovatno pasti još jedan boravak ove godine, na bis (bez dece se lakše organizuje).
Kamp je ceo prezentovan ali pridodaću sigurno koju sliku, ako ne pre a ono u zimske dane kad čežnja bude veća.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 13 Avgust 2016, 14:08 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Ja odustajem dok ne poseku one mrtve i suve grane :roll: Ne treba mi lutrija na moru da li će neko drvo da nam padne na šator ili možda ipak neće

Ali blago vama što opet idete na more,mi kao da smo se vratili prošle godine


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 22 Avgust 2016, 00:05 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Par slika i par reči uglavnom o plaži:

Slika

Slika

-plićak je vrlo subjektivan opis :D
-plaža ispred kampa je najgora u smislu ulaza u vodu - prvo ide krupno kamenje koje ume prilično da žulja(dobro za cirkulaciju),zatim metar /metar i po bez dna i onda plićak koji je nama odraslima otprilike oko struka (varira zbog talasa).Deci od oko 126 cm je do vrata,a kada su talasi ( a kada smo mi bili skoro stalno su bili neki talasići) to više nije plićak jer ih zapljuskuje preko usta i nosa

Slika

-deo plaža skroz levo (gledajući ka moru) skoro kod kamenog mola i kafića na kraju i malo više desno ima lepši ulaz -sitno kamenje koje polako prelazi u dubinu (ali tamo deca nemaju društvo ;) )
-more je mirno ujutru do oko 1o h,zatim kreću talasići koji se oko pola 11 pojačavaju i uglavnom je tako tokom celog dana

Slika

Slika

-more je čisto,lepo i sve po PS-u,ima lepu nijansu kad nisu talasi pa zamute plićak a dešava se i da talasi nanesu dosta trave pa to može da bude pomalo dosadnjikavo

Slika

-od ograde kampa počinje pesak koji se pretvara i kamenčiće i pljosnate kamenčiće (super deci za igranje,bolje od peska)

Slika

Slika

-pogled na Olimp sa plaže je fenomenalan

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 30 Avgust 2016, 13:40 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
danas ispred kampa

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.