Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Subota, 13 Jun 2026, 04:41

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Bojčinska suma
PostPoslato: Utorak, 11 Maj 2021, 15:13 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska suma
PostPoslato: Utorak, 11 Maj 2021, 15:17 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Za svakog ponesto, za nekog- sve...vracamo se ovom mestu da se nadisemo vazduha i osetimo prostor...na slikama se vidi kako je bilo u normalno vreme, pre korone...moralo je da se rezervise mesto za rucak, ali nikad nije bilo toliko ljudi, da ne mozete da se osamite u prirodi...sada je kao i svuda po Srbiji- ljudi traze mesto za opustanje isto kao i mi, pa je svuda "guzva"...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska suma
PostPoslato: Četvrtak, 14 Oktobar 2021, 10:55 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 18862
Pol: Seka
Odlično za odmor i rekreaciju i da se udahne čist vazduh, a nije daleko...

pefkari je napisao:
...imate i trim stazu, sprave za vezbanje u prirodi...sve je obelezeno tablama,
:clap: Trim staza imamo jako malo u Beogradu :snooty: . Znaš li koliko je dugačka staza?

I onaj kuvani kiseli kupus je jako dobar razlog da se ode tamo! :lol:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Petak, 15 Oktobar 2021, 08:56 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Milenice, nadjoh na netu da je duga 2 km i ima 16 mesta za vezbanje.

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Ponedeljak, 23 Maj 2022, 10:20 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 18862
Pol: Seka
Bogami, to je jako dorba staza! :clap:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Sreda, 13 Maj 2026, 12:57 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Sad za vikend, pre neki dan, skoknuli do sume...bas- skoknuli, jer je komaraca bilo toliko, da smo pobegli posle pola sata...prethodnog dana je bio potop...bilo je dosta bara, ali dan idealan- vedar, suncan, sa temperaturom oko 25*...dodjosmo komarcima "na ispasu"!

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Sreda, 13 Maj 2026, 12:59 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
U trenutku kad smo pristigli na parkingu je bilo jos dosta mesta...kada smo odlazili, poceli su da pristizu gosti na rucak u "Bojcinsku kolebu"...zacas se napunilo...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Sreda, 13 Maj 2026, 13:01 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Sreda, 13 Maj 2026, 13:03 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Docekale su nas bebe-mangulice, koje sada slpbodno trckaraju okolo...i dva starija "praseta" u teranju... :mrgreen: ....ranije ih nisam vidjala da slobodno trce okolo...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Sreda, 13 Maj 2026, 13:06 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
To "ludilo" zelenih i plavih nijansi (sume, trave i neba) ne mogu da vam opisem! I ne moze da se vidi sa slika, koliko god ja to zelela...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Sreda, 13 Maj 2026, 13:07 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Bojčinska šuma
PostPoslato: Sreda, 13 Maj 2026, 13:12 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 21456
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Ova glavna staza je prilicno propala...sto se da videti...ali, skoro celim putem setate u senci i polusenci drveca...i to je stvarno predivno...pored nas su prosla i 2 predivna bela konja, iz Skole jahanja...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2025.