Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 15:27

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autor Poruka
PostPoslato: Nedelja, 21 Februar 2016, 04:06 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata
Преузето са сајта http://www.campingforum.rs ( постављено јуна 2014. ) :

Još jedan od kampova koji se nalaze na plaži Sikia, samo što je za razliku od svih ostalih ovaj u najboljem stanju i sa najboljom ponudom.
Mellisi kamp je klasičan primer Grčkog porodičnog poslovanja, cela porodica je uključena u posao i zato sve funkcioniše kako treba.
Napominjem da veoma vode računa o higijeni i ako kamp nije izgrađen skorijeg datuma, u sklopu kampa postoji Market sa nepohodnim potrebštinama i to po sasvim korektnim cenama. Santarni čvor izuzetno čist kao i deo za pranje posuđa, kamp poseduje 10-ak frižidera koji se mogu koristiti. Parcele su malo male za kampere, bar ove u prednjem delu , ali zato pozadi ima savim dovoljno mesta i za veće prikolice i kampere. U skopu kampa pored recepcije i marketa je i dečije igralište. Sreli smo par porodica iz Srbije i iz Makedonije koji već više godinama dolaze i imaju samo reči hvale za kamp i osoblje.
Plaža je odmah preko puta ulice, sitan pesak, doduše ravnica nigde hlada, voda topla, čista, bistra, blagi ulazak idealno za klince, ali zna ponekad da bude i talasa.
Cena smeštaja imate na sajtu, a moguće je i korekcija cena, odnosno neki popust za duži boravak.
Na kraju kompletan utisak je da za sasvim korektnu cenu bobijate dobru uslugu koja naravno uvek može biti i bolja.

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 21 Februar 2016, 15:20 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
Da li su i primedbe/kritike dobrodošle?

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 16 Mart 2016, 21:53 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 16 Mart 2016, 21:38
Postovi: 3
Pol: Bata
Pozdrav svima, slučajno sam '' jedini naš '' pomenut ovde, pa ako mogu da pomognem, u vezi nedoumica oko kampa i sl., slobodno pitajte!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 17 Mart 2016, 08:07 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Pozdrav i tebi. Dobro nam došao na forum. :dance:
Sreli smo se prošlog leta u kampu kada si rekao da si došao ponovo u Melisi jer si njime zadovoljan.
Preneo sam utiske iz kampa koji su površni jer sam bio kratko, i bilo bi super da demantuješ ili istakneš nešto što jeste ili nije pomenuto.
Kako ste se proveli prošlog leta? Da li bi ponovo išao u Melisi? Koliko si uspeo da eksploatišeš čamac koji si poneo (čini mi se da mi reče da si njime obilazio druge plaže)?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 17 Mart 2016, 16:04 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Dejan xxx je napisao:
Pozdrav svima, slučajno sam '' jedini naš '' pomenut ovde, pa ako mogu da pomognem, u vezi nedoumica oko kampa i sl., slobodno pitajte!

Dobro nam dosao Imenjace ima nas Dejana ovde na forumu citav kamp da napunimo. :dance: Bio bi nam od velike pomoci ako bi svoje kompletne utiske iz kampa preneo na ove strane. Tu se podrazumevaju i slike naravno po tvojoj zelji,ne moras kaciti ako ne zelis sa clanovima porodice i svoje licno. Tvoj licni izbor ali bi fotke samog kampa i plaze u sto vecoj kolicini,bile sasvim pozeljne. :handgestures-thumbup:
Mene konkretno najvise zanimaju zajednicki frizideri da li ih ima i jesu li dovoljni da opskrbe kapacitet kampa kada je pun sa gostima ?? :think: Cistoca kampa koliko sam uspeo da vidim je na zavidnom nivou,prodavnica po meni dovoljna za osnovne potrebstine.Kako nam je i Dejevla preneo sam gazda kampa je korektan i spreman za svaki dogovor. Hladovina,plaza ?? :think: Da li ti je smetala daljina kampa od same plaze kao i prilaz do mora ?? Pisi o svemu sto ti je se dopalo kao i o stvarima koje ti nisu bile po volji. :confusion-shrug: Jednostavno predstavi nam kamp iz tvog ugla. :clap:

Jos jednom veliki pozdrav za tebe uz poziv da nam se prikljucis kako na temi tako i na celom forumu posebno u nasem virtuelnom Kaficu da "popijemo" po neku. :obscene-drinkingcheers:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 17 Mart 2016, 21:51 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 16 Mart 2016, 21:38
Postovi: 3
Pol: Bata
Deki r-4 je napisao:
Dejan xxx je napisao:
Pozdrav svima, slučajno sam '' jedini naš '' pomenut ovde, pa ako mogu da pomognem, u vezi nedoumica oko kampa i sl., slobodno pitajte!

Dobro nam dosao Imenjace ima nas Dejana ovde na forumu citav kamp da napunimo. :dance: Bio bi nam od velike pomoci ako bi svoje kompletne utiske iz kampa preneo na ove strane. Tu se podrazumevaju i slike naravno po tvojoj zelji,ne moras kaciti ako ne zelis sa clanovima porodice i svoje licno. Tvoj licni izbor ali bi fotke samog kampa i plaze u sto vecoj kolicini,bile sasvim pozeljne. :handgestures-thumbup:
Mene konkretno najvise zanimaju zajednicki frizideri da li ih ima i jesu li dovoljni da opskrbe kapacitet kampa kada je pun sa gostima ?? :think: Cistoca kampa koliko sam uspeo da vidim je na zavidnom nivou,prodavnica po meni dovoljna za osnovne potrebstine.Kako nam je i Dejevla preneo sam gazda kampa je korektan i spreman za svaki dogovor. Hladovina,plaza ?? :think: Da li ti je smetala daljina kampa od same plaze kao i prilaz do mora ?? Pisi o svemu sto ti je se dopalo kao i o stvarima koje ti nisu bile po volji. :confusion-shrug: Jednostavno predstavi nam kamp iz tvog ugla. :clap:

Jos jednom veliki pozdrav za tebe uz poziv da nam se prikljucis kako na temi tako i na celom forumu posebno u nasem virtuelnom Kaficu da "popijemo" po neku. :obscene-drinkingcheers:


Hvala na dobrodošlici, pokušaću da odgovorim na sva pitanja, ali molim za malo strpljenja, do vikenda! Ukratko, kamp ima dobru hladovinu, izuzetno vode računa o higijeni sanitarnih čvorova, tople vode ima uvek, i na kraju cena je razumna. Daljina plaže meni nije predstavljala problem, oko 50 metara utabanom stazom, recimo ako uzmemo da smo u Thallati, iza dečijeg igrališta, to je duplo više udaljeno. Što se tiče frižidera nisam koristio, imam svoj, ali sam primetio da uvek ima mesta, a išao sam krajem 7-og meseca. Meni je takođe bitno što nema buke, baš je miran kamp. Domaćini su ljubazni, dan kada odlazim čak i u 19 h nisu računali, 10posto popusta na10 +dana, za stariju ćerku 18g isto 3e kao za dete.. Opširnije za vikend. Pozdrav


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 17 Mart 2016, 22:15 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 16 Mart 2016, 21:38
Postovi: 3
Pol: Bata
dejevla je napisao:
Pozdrav i tebi. Dobro nam došao na forum. :dance:
Sreli smo se prošlog leta u kampu kada si rekao da si došao ponovo u Melisi jer si njime zadovoljan.
Preneo sam utiske iz kampa koji su površni jer sam bio kratko, i bilo bi super da demantuješ ili istakneš nešto što jeste ili nije pomenuto.
Kako ste se proveli prošlog leta? Da li bi ponovo išao u Melisi? Koliko si uspeo da eksploatišeš čamac koji si poneo (čini mi se da mi reče da si njime obilazio druge plaže)?


Veliki pozdrav. Naravno i ove godine Melissi. Bez čamca nije moguće, toliko lepih uvala... Opširnije cu za vikend. Svako dobro


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 17 Mart 2016, 23:06 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Dejan xxx samo opusteno ovde niko od nas ne zuri. :hand: Kada bude mogao ti se raspisi mi smo tu, necemo nikuda. ;)

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 06 Jun 2016, 21:42 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata
@Dejan xxx
Лето се приближило !!!

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 14 Jun 2016, 08:04 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata
coolmaslacak je napisao:
Melissi

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 14 Jun 2016, 15:26 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata
coolmaslacak je napisao:
Melissi kao kamp mi se svideo,tamo bih pre odsela nego u Thalatti.Prostran je,održavan,ima hladovine,miran,cena pristupačna ali mi se čini da su tamo uglavnom Grci,a kako se do sad pokazalo da Grci uglavnom ne znaju engleski to je jedan od minusa.Mi nemamo društvo za kampovanje,nismo ni nešto mnogo komunikativni ali je ok da imaš s nekim da prozboriš poneku reč za 15 dana.Drugi i najveći minus je njiva do plaže-nešto što je meni u Gr najgore.Plaža kao plaža je super,ali za par dana-ne za 15.Podseća me na CG i deo gde se Bojana uliva u more gde smo bili jedne godine na par dana.Nema ništa,samo plaža,pesak i jedan kafić-pravo mesto da se mozak odmori ali na kraći period.Dok mladje devojče ima dnevnu dremku koja je obično oko 13 h,ali može da bude u kolima i oko 1o-11 h ako se vozimo(i onda poremeti ceo dan) nama obilaženje drugih plaža ne odgovara te ni taj Sikia deo.

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 21:42 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 21:43 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 21:48 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

cron

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.