Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 12:48

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 252 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Sreda, 22 Mart 2017, 19:33 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Mi smo ledili patrone jer nam to nije bilo cimanje-mesa ima u marketu,frižiderče je bilo taman za sireve,puter,masline i ostatke od ručka.Ne znam sa čim bi napunili tu komoru što se iznajmljuje,možda da smo sa još nekim parom ili dva ovako bi bio nepotreban trošak pride bi morali malo malo pa do tamo.
Ovako je ćera biciklom imala zadatak da menja patrone 2 puta dnevno :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 31 Mart 2017, 14:46 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Dobar dan dragi kamperi!

Mi smo prosle godine prvi put letovali u satoru sa decom (3 i 7) u Thalatta kampu i bilo nam je jako lepo, tako da sam mojom ljubavlju prema kampovanju iz detinjstva trajno zarazila ostatak porodice :)

Ove godine bismo da probamo Armenistis, ali imamo par dilema, pa molim one koji su bili i znaju da mi odgovore:

1. Da li se u bioskopu pustaju i crtaci za decu? U Thalatti postoji mali bioskop na igralistu samo za decu i ona obozavaju tamo da se skupljaju, bez obziro sto je sve na grckom i uzas od zvuka :)

2. Da li se kola u kampu ostavljaju pored satora ili ne posebnim malim parkingzima (prikazanim na mapi)? Ako ostaju ispred kampa, da li su bezbedna? U Thalatti parking ispred je bas dobar, ima nadstresnice, jasno ogradjen... Kakav je u Armenistisu?

3. Mi bismo isli 17.6.-2.7. tada ne bi trebalo da je guzva, ali ima neko veliko hip-hop takmicenje taj poslednji vikend 29.6.-2.7 pa pretpostavljam da ce biti guzva i da nece ostati samo tih 4 dana. Da li je neko bio u vreme tog festivala? Racunam oko 20 prijavaljenih grupa, po 10-20 clanova, plus prateci aranzman i prijatelji...okupirace kamp :) Treba mladi da se zabavaljaju, ali bismo onda bar poslednja 4 dana mozda otisli u Ouzoni na romanticne zalaske sunce uz jednodnevni izlet Aquaparku i da se na miru naspavamo pre polaska kuci. Molim iskusne kampere sa satorom i malom decom za odgovor: koliko je realno da nam (ne)presedne letovanje zbog ove selidbe? Meni to sad zvuci izvodljivo, ali opet ima tu hiljadu stvari oko satora, duseka, kuhinje, ciscenja...Mozda da se ipak ne micemo kad se jednom namestimo negde?

4. U Thalatti smo se osecali veoma bezbedno, da smo bez problema decu od 5,6,7 godina pustali da sami setaju i vozaju se po kampu. Da li je ovakva atmosfera i u Armenistisu? Nekako mi se cini da u Armenistisu ima mnogo vise ljudi koji dolaze "u posete" te da je veca frekvenija ljudi.

5. Da li mislite da se ono crnilo na plazi i u vodi, koje ste opisivali, sad vec znatno ocistilo, mozda ga i ne bude uopste ako ga je prosle godine bilo malo?

6. Da li je ceo kamp Armenistis na padili ili na ravnom? Pitam zbog voznje biciklovima klinaca..

7. I jos samo jedno pitanje: Ima li neke razlike u parcelama koje su na mapi oznacene brojevima (100,200,300..) i onih koje su oznacene slovima (H, E...)? Deluje mi kao da su ove prve isparcelisane pravilno, a druge "ko se gde smesti". Deo H kod onih njihovim bungalova su mi oni preporucili telefonom kao miran, sad ne znam da li su na njemu oznacene jasno parcele, na mapi ne deluje tako - zna li neko?

Hvala unapred na pomoci!
Ako nekom mogu pomoci u vezi neke dileme oko Thalatte, rado cu to uciniti.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 01 April 2017, 15:49 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
1.U bioskopu su se puštali crtaći sihronizovani na grčki,ali je pitanje da li bioskop radi u predsezoni jer je negde početkom septembra prestajao sa radom.Projekcije su bile od 21 h

2.Parcele su male i nema mesta za automobile,oni su parkirani tu negde pored,na ulici i sl.(po meni su višak u kampu).Parking pored prodavnice (nisam primetila još neki) je mali.Parking ispred kampa je manji,bez nastrešnica i sl. u odnosu na Thalattu. Što se tiče bezbednosti prva civilizacija je na 13 km pa ne znam ko bi mogao da pravi štetu.

3.Ako nemate kamion u koji samo možete da bacate stvari bez nekog posebnog pakovanja i slaganja & ako imate veliki šator,kampersku kuhinju i sl. ne znam koliko je pametno.Mi počnemo sa pakovanjem dan ranije:sklapamo kuhinju,pakujemo garderobu,improvizovani orman iz šatora,tendu ako je razvučena,za dan polaska ostavimo bicikle,vreće,dušeke,šator,sto,stolice,ležaljku i kockanje da sve stane u kola i nije da se ne umorimo (naravno uz zabavljanje omladine).

4.Naša devojčica se od 5 i po sama vozila po kampu.Ako je u predsezoni slično kao i krajem avgusta nije velika frekvencija ljudi,posebno jer se plaća ulaz što mnogima ne odgovara :mrgreen:

5. Nadam se

6.Ceo kamp je ravan,ogroman i super za klince za vožnju

7.Area 1oo su uglavnom paušalci ali ima poneko mesto za šator,
2oo,4oo & 5oo su mesta za šatore (par redova od 5oo uz more su paušalci),
6oo su kamperi,7oo paušalci ali mogu i šatori,
3oo šatori ali je daleko i krajem avgusta je taj deo uglavnom bio pust
za H se ne sećam-na karti izgleda neparcelisano,taj deo je malo brdovit

Eto,nadam se da sam pomogla :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 03 April 2017, 12:21 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Coolmaslacak puno hvala na odgovorima!

Drago mi je da je kamp ravan i super za voznju biciklom i puno hvala za objasnjenje parcela, kao i za upozorenje oko selidbe u drugi kamp :)
Pretpostavljam da je bolje to raditi na pola letovanja (nedelju u jednom, nedelju u drugom kampu), ako vec radimo, nego na nekoliko dana pred kraj ili mozda nekako odrediti manji deo stvari koji ce se koristiti tih poslednjih par dana, pa ne izvlaciti sve iz kola. Auto je, sva sreca, dovoljno velik da ne moramo bas previse paziti na svaku sitnicu oko pakovanja, ali svakako nam treba jos dosta kamperskog iskustva da budemo mobilniji...Cak sam razmisljala o kupovini manjeg satora (to je samo jos jedna torba vise) za takve situacije i vikend varijante kampovanja (cisto za prespavati), kako nas u kampersku avanturu od 2-3 dana ne bi sprecavala cinjenica komplikovanog sklapanja/rasklapanja naseg velikog satora (6 x 3 m, plus velika nadstresnica).

Sto se tice bioskopa, u medjuvremenu sam saznala i da on radi 3 dana u nedelji, a da se crtaci pustaju jednom nedeljno, bar je to plan za ovu godinu.

Zanimljivo za parkiranje, kako kazete tu pored, na ulici i sl, u Thalatti je zabranjeno parkiranje na ulici u kampu, jedino kratko prilikom istovaranja stvari, posle auto mora ili napolje na praking ili na parcelu. Mi smo drzali na parceli, jer je prilicno velika i nije nam uopste smetao auto, ali dosta ljudi drzi na parkingu. Svakako je dobro sto su ulice uvek potpuno slobodne i raj za decije igre i zajednicka druzenja ispred satora i roditelja..

Jos smo na slatkim mukama gde da rezervisemo, Thalatta ili Armenistis... :shifty:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 03 April 2017, 14:52 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Ja sam imala ideju prošle sezone da uzmemo dva pop-up šatora (bili na sniženju u Sportdepotu) za te varijante menjanja kampova na moru ali me je dragi pokolebao sa pričom (a ona je taj koji pakuje u auto) da nije samo do šatora-ima tu dušeka,vreća i sl. i skoro sve bi moralo da se vadi iz gepeka.Mada kod nas je tako,sve staje knap (u smislu da kada bi nam otvorili gepek na carini sedište za bajs za mlađu bi im ispalo na noge :D ),vi ako imate više prostora za prtljag to je druga priča.

Parcele su male i nema mesta za automobile(meni se čini da je tako u celoj Gr.,za razliku od Hr kampova),npr.ovo je jedna parcela iz 100



Slika

a ovo 4oo

Slika

Ne sećam se da su nam automobili smetali po kampu ali mi nismo bili u sezoni (pretpostavljam da u junu je slično kao i krajem avgusta tako da to ne vidim kao problem).

A da,zaboravila sam na parking kod bungalova (to je blizu reonu H koji su vam preporučili)

Nama je za decu praktičnija plaža u Armenistisu i mislim (što ne znači da sam u pravu) da ima manje talasa,tj.u većoj je uvali nego Thalatta.

Mi nismo rezervisali ni sad ni prethodnih godina,to je i prednost kampovanja (pričam o kampovanju van sezone).Iako već 2 meseca znamo datum kada ćemo najverovatnije da krenemo,uvek može nešto da se iskomplikuje i nije problem da pomerimo za par dana gore/dole.Nekako mi je neverovatno da u onolikom kampu ne možemo da nađemo mesto krajem juna ( jer prvi put idemo ranije).


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 03 April 2017, 15:29 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Milkyway najpre cu da ti pozelim dobrodoslicu na nas forum kao i u nas kamperski pokret. :text-welcomeconfetti:

Nadam se da ce ti mnoge ispisane stranice na celokupnoj kamperskoj temi biti od velike pomoci u daljem organizovanju vaseg letovanja tj kampovanja. :clap: Drago mi je da si svoju jacu polovinu uspela da nagovoris da krenete da na ovaj nacin provodite odmor i da je se to ispostavilo kao pun pogodak. :handgestures-thumbup: Svi smo mi vise manje imali slicne "muke" neko sa lepsom,neko poput tebe sa jacom polovinom. :confusion-shrug: :D Kako bilo da bilo najvaznije je da smo uspeli u svojim namerama i da smo se na kraju i okupili u ovaj nas kamperski pokret da zajedno podelimo svoja iskustva. :dance: Procitaj ovih nekoliko pod tema na celokupnoj kamperskoj strani ima tu iskustava iz jos nekih kampova kao i prva pod tema Kampovanje (prakticni saveti i uputstva) gde se mozes informisati o nabavci opreme i slicnim stvarima vezanim za kampovanje. :idea: :sator:

U isto vreme Milkyway pozivam te da napises i tvoja iskustva sve ono sto se tebi cini interesantno kao i utiske sa vaseg proslogodisnjeg debitantskog kampovanja. :clap: Slobodno otvori novu pod temu i pisi nam kako ste se proveli prosle godine u Talati. :P Bilo bi dobro da nam okacis i poneku fotku i tako uz pricu sirem auditorijumu izneses svoje licne utiske o oom sjajnom sitonskom kampu. :greetings-clappingyellow:

Veliki kamperski pozdrav i jos jednom dobro nam dosla !!! :obscene-drinkingcheers: :sator:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 03 April 2017, 15:36 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Coolmaslacak havla ti sto si domacinski docekala novu clanicu i pravovremeno joj pritekla u pomoc. :text-thankyouyellow: Ti si jedina od nas bila u Armenistisu na odmoru tako da mozes biti merodavna i pruziti pravi info. Ima tu jos sjajnih slika i utisaka koje je sa nama podelio Dejevla pa se nadam da i njegov sitonski kamperski krug moze biti od velike pomoci. :think: Pozdrav i za tebe dugo nse nismo videli. :greetings-waveyellow: Gde ste vi resili ovog leta ?? :think:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 03 April 2017, 16:21 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Nije bila sezona kampovanja :)
:greetings-waveyellow: i za tebe Deki

Mi bi opet u Armenistis,prošle godine zaključili da ćemo tamo svake druge godine dok nam ne dosadi :smesko-levo-desno:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 03 April 2017, 17:52 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Bravo sigurica je ono sto coveku legne od prve. :handgestures-thumbup: Eto nama novih slika i putopisa iz zivopisnog Armenistisa. :greetings-clappingyellow: Unapred se radujem tome. :dance:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 09:51 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Hvala Coolmaslacak na slikama i opisu, kao i Deki r-4 na lepim recima! Bas ste me obradovali oboje :smesko-gore-dole:

Sve pohvale za forum i sirenje kamperskog duha - ja sam, kao i mnogi, ubedjena da kampovanje na tako divan i jednostavan nacin oplemenjuje ljude, prosiruje vidike, uci nas da se radujemo sitnicama i uzivamo u skromnosti, da volimo ljude, da pomazemo jedni drugima i jos mnogo toga. Jednostavno receno: da se spustimo na zemlju u svakom smislu :D

I volela bih kada bi zaista sto vise ljudi uzivalo na ovaj nacin. Svako ko je sa roditeljima u detinjstvu godinama kampovao, ne samo da nosi divne uspomene sa letovanja, vec i u sebi ima usadjeno mnogo pozitivnih osobina koje kamperski nacin zivota i razmisljanja spontano donosi, to se nekako prenosi sa starijih na decu. Zato sam i zelela da i moja deca dok su jos mala iskuse tu radost i slobodu i zaista su uzivali prosle godine bar koliko i mi. Onaj bioskop koji sam spominjala da se deci svideo, naravno nije najbitniji, toliko je toga sto oni spominju i jedva cekaju da krenemo ove godine.

Ja vec godinama citam ovaj forum, od vas sam i saznala uopste i zainteresovala se za Thalatta kamp :) Okacicu slike cim pre, mozda nekom bude motivacija da krene u tom pravcu..

Coolmaslacak znaci i vi planirate u junu odlazak u Armenistis? Mozda se onda i vidimo tamo :) Parcele deluju manje, ali ako se ne stavljaju kola, onda je cini mi se dovoljno. Pricala sam sa Aleksom (koji se javlja na telefon ovih dana u Armenistisu) kaze naravno da treba da se rezervise unapred, za sada ima mesta u tom periodu, a ne zna hoce li biti ako bi dosli bez rezervacije. Mada i meni deluje skoro nemoguce da se u predsezoni popuni kamp, ali mozda je bolje rezervisati ranije ako se zeli birati deo u kampu, ne znam..

Drago mi je sto nisam jedina razmisljala o "rezervnom" manjem satoru :lol: Znaci da to nije bas tako suludo :smesko-gore-dole:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 14:37 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Aha,možda se preklopimo nedelju dana - mogu starija deca da voze bicikle ;)

Mi smo rezervisali kamp prvi put kada smo išli sa starijom u Istru.Lepu su nam parcelu dali ali za sezonu i +4o stepeni.Od tad biramo delimično osunčanu parcelu (što za Armenistis nije problem,nešto se ne sećam neke takve prave debele hladovine).

MOže biti korisna informacija za Armenistis-sunce izlazi iznad Atosa i zalazi malo desno za planine.

I sad oko te rezervacije nešto mi nije jasno : da li je to da bi imao mesto u kampu (što je gotovo nemoguće u predsezoni u A.) ili da bi ti oni čuvali neka kao bolja mesta ?

I da li ti onda moraš na tu parcelu,dobiješ par da izabereš ili kako ? Pitaš Aleksa 8-)

Jer ne vidim kako bi oni mogli da nam dodela mesto koje nam odgovara pri tom se to i menja tokom godina.
npr.prve godine nismo bili raspoloženi za društvo i izabrali smo parcelu oko koje nije bilo žive duše,bukvalno,u celom sokaku (area 1oo)
druge smo išli sa bebom i opet nam je odgovaralo da se osamimo da ne bi nekom zagorčavali život (ista parcela ko prve godine)
treće smo šetali kroz kamp i od slobodnih izabrali tu iz 4oo

Neki kriterijumi:blizina sanitarnog čvora-nit preblizu nit predaleko,plaže,drvo za ležaljku,delimično sunce na parceli,komšiluk i sl.
H oblast meni se ne sviđa a oni to vide kao mirno i porodično

Mi smo za jedan produženi vikend pozajmili od kume Jyskov šator za četvoro.Hmmm,pa bilo je izvodljivo,ne baš komforno ali su tad deca bila još manja (čini mi se 1,5 & 6,5).Zato sam i šmekala 2 manja za po dvoje ali prođe prilika...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 22:22 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Sto se tice rezervacije, kao treba da bi uopste imao mesto, u slucaju da se popuni kamp. I ja cisto sumnjam da ce se popuniti kamp (bez obzira i na festivale koji ce biti) u junu, ali naravno njima je u cilju da ljudi rezervisu unapred. E sad ako znas bas koju bi parcelu, onda mozes to da trazis i rezervises ili ako preferiras odredjeni deo, mozes da stavis u napomeni da te smeste u taj deo, pa ti oni dodele neku parcelu u tom delu, a ako zelis da menjas kad dodjes, mozes ako ima slobodnih. Dakle, npr. ti zelis u deo 100 i sad ako rezervises cekace te neko mesto u tom delu, a ako ne rezervises mozda nece biti slobodno nijedno mesto u 100 nego u nekom drugom delu.

Znaci vi niste nijedne godine u Armenistisu rezervisali mesto unapred? Dodjete tamo, parkirate napolju i setate po kampu da nadjete parcelu koja vam se dopada? Izvini ako sam dosadna sa detaljima, ali bas me zanima posto svaki kamp ima izgleda svoja pravila...

Za Thalattu nigde ne postoji mapa na internetu, da vidis uopste raspored kampa (mokri cvorovi, prodavnica, restoran, kako je podeljen i sl), ne znam zasto je tako kriju, ali mozes samo kada dodjes tamo da pogledas onu koju oni imaju tamo (iz njihovih ruku, prilicno nejasnu kada je gledas prvi put). Na sajtu imas kao podelu na jeftinija i skuplja mesta, a ustvari taj jeftiniji deo je tek jedan mali deo oko fudbalskih terena, u udaljenom delu kampa, koji je mozda miran, ali je bas daleko i od mora i od svega. Tu je bilo tek nekoliko malih satorcica i njihove prikolice na iznajmljivanje. Dakle, jedino te kao skuplje parcele vredi razmatrati, a one su podeljene u A,B,C,D...segmente koji se sastoje od nekoliko ulica. Prilikom rezervacije oni ti dodele parcelu i mozes eventualno da je menjas posle. Mi smo trazili (jos pocetkom proleca) dve parcele da rezervisemo jednu pored druge (da bi bili sa prijateljima), nisu hteli da nam to obecaju, vec samo da ce se truditi da budemo u istom tom nekom delu. Konkretnu parcelu (ako znas deo i broj od prosle godine) mozes da rezervises samo ako ostajes duze od 20 dana. I ako dodjes tamo bez rezervacije, ne ides ti da biras, nego oni ti dodeljuju mesto, koje mozes posle menjati. Zvucace cudno, ali nekako oni popunjavaju kamp. Bili smo potpuno okruzeni ljudima iz Srbije (prosto ne verujem da je to slucajnost, jer nije nas bas toliko bilo u kampu) i samo su jedni od oko pet-sest porodica menjali mesto koje su dobili. Tokom naseg boravka krajem juna veci deo kampa bio popunjen, a opet bilo je "rupa" izmedju satora mestimicno, koje su se eventualno popunjavale Grcima vikendasima i brzo opet praznile. Mi smo bili bas zadovoljni lokacijom parcele koju smo dobili i bili smo pored prijatelja i sve je bilo super :)

Ovo u Armenistisu mi se dopada sto lepo postoji mapa da mozes sagledati kamp, ali rezevacija konkretnog dela ili parcele bez da sam je ikad uzivo videla ispada besmislena u predsezoni, kada ce garant biti mesta da se bira...Sto znaci da ja uopste ne moram da zurim sa odlukom :)

PS Samo da prokomentarisem talase u Thalatti: bilo je nekoliko dana bas velikih talasa, jedno dva dana skoro da uopste nije bilo za kupanje, makar ne za decu, koja su uzivala u "bezanju od talasa" u plicaku, tako da im je i to ostalo u lepoj uspomeni, ali opet dobro da nije potrajalo, koliko god da stvarno izgleda prelepo, vise smo se radovali mirnoj i prozirnoj vodi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 22:47 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Nisi dosadna,drago mi je ako mogu da pomognem :)

Da,tako smo radili.Jedino što smo dolazili posle sezone,ne znam kako je pre-bilo bi dobro kada bi se pojavio neko ko zna.Prve godine smo stigli 1.septembra,naredne dve oko 25.avgusta (gledali da stignemo u nedelju ujutru,zbog vikendaša).

Svašta za tu Thalatta mapu :roll: Meni je to previše uslovljavanja od jednog kampa :( I ne bih volela da budem okružena našim porodicama,meni je baš super na moru što uglavnom ne razumem ljude šta pričaju-odmorim mozak 8-)

U Armenistisu mesto koje odabereš na početku ne možeš da menjaš kasnije (verovatno možeš uz neki debeo razlog).

Više festivala? Gledala na sajtu pa ne mogu da pronađem ni taj hip hop

Pih,kako ne znamo nikog ko je išao u junu da kaže kakva je situacija sa gužvom tad u kampu,ipak ne bih volela da budem smeštena kod bioskopa.Ali vi idete baš rano,stvarno mislim da ne bi trebalo da bude problema.Čak i ako ima više festivala ne isplati im se da čuvaju mesta za vikende ako neko drugi ostaje 2 nedelje.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 22:58 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Za festivale sam procitala na njihovoj facebook stranici (https://www.facebook.com/CampingArmenistis/)
tamo su azurniji...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 23:07 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Evo gledam,šteta što Swing&Swim nije krajem juna

Deki,a što ti ne bi iscimao ono devojče sa početka priče za informaciju o popunjenosti kampa oko 2o.juna? Mi nismo kačili animaciju za decu jer je to organizovano do 25.avgusta,ali vidim da počinje 10.juna.Imali li tamo stvarno neko naše čeljade?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 252 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.