Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 16:11

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 252 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Poruka
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 23:27 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Da swing & swim deluje ok, ali onaj drugi streetdance / hip & hop deluje dosta masovniji i znatno bucniji - uvece imaju takmicenja, a preko dana radionice, organizuju cak i besplatan prevoz do kampa ko ucestvuje u radionicama... Super oni izgledaju na sceni, cak bi ih i volela i gledati koji put, ali nisam sigurna za 4-5 dana zajednickog letovanja :) Kad bi se javio neko ko je bio tamo prosle godine u to doba, jer je isti festival bio od 30.6.2016. da kaze koliko je realno uticalo njihovo prisustvo na ambijent u kampu...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 23:47 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Milkyway samo ti pitaj sve sto te zanima nemoj se stideti. :naughty: Zato i jesmo smo tu da se medjusobno ispomazemo. :confusion-helpsos: Bas bi mi bilo drago da kada budes imala vremena napises jedan svoj putopis o proslogodisnjem kampovanju.Uz fotke iz kampa to bi bio pun pogodak. :handgestures-thumbup: Ukoliko treba pomoc oko postavljanja fotki tu smo. Imas tu dosta vec napisanih pa mozes videti kako to izgleda. Naravno ukoliko si raspolozena nije pod obavezno. :hand:
Coolmaslacak nije nikakav problem samo da se setim odakle sam pokupio te kontakte tj kako da ponovo nadjem taj kamperski sajt gde sam se dopisivao sa pomenutom devojkom ?? :think: Vraticu se na pocetak teme kako ti rece,mozda sam tamo ostavio neki link pa cu pokusati. :confusion-shrug: Ukoliko ona jos uvek radi u Armenistisu nikakav problem imacemo info iz prve ruke. :clap: Koliko se secam da mi je pisala nije izvesno da ce svakog leta biti u istom kampu,vec svake sledece godine prave novi dogovor. :think:

Ja sam ubedjen da ne postoji kamp u citavoj Grckoj u kome je zakazivanje za termin 20.juna obavezno. :snooty: Siguran sam da u tom periodu popunjenost bilo kog kampa ne prelazi 20 maksimalno po meni cak nemogucih 30 %. :naughty: Tako je svuda nema razloga da drugacije bude u Armenistisu. :confusion-shrug: U svakom slucaju ko sta od nas sazna neka odmah objavi. :P

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 04 April 2017, 23:55 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Hvala na podrsci u svakom smislu, evo upravo pokusavam da shvatim kako se ubacuju slike :D , jer sam neke vec pripremila i nastavicu sutra, samo da vidim hoce li uspeti jedno postavljanje...

Ne valja, naucicu vec..


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 05 April 2017, 00:03 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Deki i Coolmaslacak, ne znam da li pricate o istoj osobi, posto sam ja iscitala sve sto sam nasla o Armenistisu, spominje se devojka Jelena ovde koja je tamo radila:

http://www.campingforum.rs/viewtopic.ph ... efa66df6e8

Da i ja budem mozda od neke pomoci :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 05 April 2017, 00:08 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Milkyway postavljaj preko post image-a. Odaberes fotku po zelji smanjis joj rezoluciju na 640*480. Zatim iskopiras na direct link a onda ovde otvoris kompletan editor i najpre kliknes na onaj kvadratic gore Img nakon cega ce ti se ovde u editoru pojaviti ovakva postavka . Desni klik izmedju dva Img-a i ostaje ti samo da posaljes. nadam se da si uspela da me razumes posto si veceras imala tu (ne)srecu da naidjes na informaticki najnepismenijeg forumasa i kampera. :doh: :confusion-shrug: Ukoliko me nisi razumela sutra ce ti nas clan i dragi nam Precednik Brzi to malo lepse pojasniti. :P Jednostavno je videces i sama. :handgestures-thumbup:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 05 April 2017, 00:18 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 23:10
Postovi: 3519
Lokacija: Београд
Pol: Bata
Milkyway je napisao:
Hvala na podrsci u svakom smislu, evo upravo pokusavam da shvatim kako se ubacuju slike :D , jer sam neke vec pripremila i nastavicu sutra, samo da vidim hoce li uspeti jedno postavljanje...

Ne valja, naucicu vec..


Овде имаш комплетно упутство за постављање слика:
viewtopic.php?f=4&t=326
Добро дошла!

_________________
" Meni je Bane jako simpatičan " Marijamia


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 05 April 2017, 00:22 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Sreca niotkuda naidje Bane u ovo gluvo doba noci da ti da prave smernice. :dance: Ja se ovog upustva nikada ne bih setio. :doh: :oops: :lol:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 05 April 2017, 08:00 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Da,na Jelenu sam mislila


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 11 Jun 2017, 10:17 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 11:50
Postovi: 1447
Dragi moji kamperi,
slučajno nabasah na kamp za kojeg verovatno niko nije čuo.
To nije kamp, već kampić, toliko je malecki. Ima 75 mesta.
Toliko je malecki da nema ni svoj sajtić.
Nalazi se na odličnoj plaži Destenika, odmah pored Toronija.

Na sledećem snimku se vidi kako se do njega dolazi iz Toronija, skretanje za kamp je na 4.38



Jedina stranica sa informacijama o kampu i malo fotkica (kliknite na foktu, dobićete bolju rezoluciju)
http://www.gr-beaches.com/anamour.en.aspx

Ovako izgleda Destenika, pogled sa brdašca (kamp je skroz na desnom delu plaže, ako se gleda ka moru)


Nemam pojma zašto sam vam ovo ispričao, ali neće da škodi, a čim ne škodi znači da može da koristi :)

_________________
Peglanje je lakše ako se prethodno dobro pofajta :character-oldtimer:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 05 Jul 2017, 09:16 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 11:50
Postovi: 1447
Update prethodne informacije.
U međuvremenu pronađoh i site ovog kampa
http://anamour.gr/en/

a evo i facebook strane na kojoj ima nešto fotkica
https://www.facebook.com/pages/Camping-Anamour/717991081663459

_________________
Peglanje je lakše ako se prethodno dobro pofajta :character-oldtimer:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 02 Mart 2019, 17:49 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 02 Mart 2019, 17:45
Postovi: 1
Pol: Seka
Zdravo svima! Razmatramo da u julu idemo u THalatta kamp sa detetom. Ne bismo nista prepustali slucaju, pa me interesuju iskustva ljudi kojih su bili i najbaznija stvar - kako je najsigurnije da rezervisem smestaj? hvala!!!!!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 April 2019, 20:10 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
dunjablabla najpre cu ti pozeleto dobrodoslicu na ove nase kamperske strane i jedno malo izvinjenje na sporom odgovoru. :greetings-waveyellow: :greetings-clappingyellow: :confusion-shrug:

Od aktuelnih clanova naseg kamperskog pokreta, osim Traminca, niko nije odseo u Talati i proveo neko duze vreme u tom kampu. :naughty: Imas na temama o sitonskim kampovima utiske nekih od nas koji su bili u prolazu ali nisu odsedali u ovom kampu.
Ovo nije kamp koji bi nas licno privukao jer je prerastao u pravu kampersku industriju a to niko od nas ovde prisutnih ne ljubi preterano,cak nasuprot. :hand: :snooty: Ono sto ja znam o kampu jeste to da je jedan od najvecih,ako ne i najveci kamp u celoj Grckoj. :think: Izuzetno moderan, opremljen,uvek aktuelan,dobro pozicioniran sa sjajnom plazom i jako privlacan sirokim narodnim masama. :clap: Kamp u koji moze da stane preko 2 hiljade dusa u jeku sezone. :shock: :doh:
Koliko ja znam poslednjih godina je sve vise zanimljiv nasim ljudima i mislim da ako zelis u Talatu neces pogresiti ako vec sada rezervises mesto jer sve kasnije moze biti popunjeno. :think: :confusion-shrug: Jedini nacin na koji mozes rezervisati mesto jeste putem mejla osim ako ne poznajes nekog dole sto je mala verovatnoca. Dopisuj se sa njima i budi strpljiva jer po tom pitanju nisu bas najazurniji. :pray: ;) :roll:
Cenim da ti nisam mnogo pomogao ali ono sto sam znao ja sam ti izneo. :confusion-shrug: Ako jos sta zatreba ti slobodno pitaj a neko ce se vec naci da ti odgovori pa makar i za mesec dana. ;) :D :kolo:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 252 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.