Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 20:56

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Poruka
PostPoslato: Utorak, 19 Februar 2019, 13:08 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Utorak, 19 Februar 2019, 12:19
Postovi: 2
Pol: Bata
Pozdrav svima, novi sam na forumu, citajuci upravo ovaj forum sam dobio zelju da prvi put putujem u Tunis sa suprugom.
Prvobitno smo planirali ici u Septembru ali zbog poslova morat ce biti Juli. Citajuci druge stranice i forume zbog vrucina smo skoro odustali, medjutim procitao sam da je nekolicina vas putovala upravo u Julu, interesuju me temperature u prvoj polovini Jula? Koliko je realno planirati posjetu Sahari u tom periodu godine?
Detaljno sam istrazio hotele, zbog napadnih Alziraca i lokalaca, izbor bi pao na neki od malo skupljih hotela u nadi da se ne otimamo za hranu. :D Izbor je zbog ocjene na tripadvisoru i komentara a i samog izgleda hotela, lokacije, hotel Sentido Phenicia u Hammametu. Ima li neko iskustva sa ovim hotelom?
Treba li pozuriti sa rezervacijom, koliko brzo se popune aranzmani?
Izvinjavam se zbog dugog posta i puno pitanja :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 21 Februar 2019, 19:05 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 01 Septembar 2017, 11:56
Postovi: 29
Pol: Seka
Moreplovac je napisao:
Pozdrav svima, novi sam na forumu, citajuci upravo ovaj forum sam dobio zelju da prvi put putujem u Tunis sa suprugom.
Prvobitno smo planirali ici u Septembru ali zbog poslova morat ce biti Juli. Citajuci druge stranice i forume zbog vrucina smo skoro odustali, medjutim procitao sam da je nekolicina vas putovala upravo u Julu, interesuju me temperature u prvoj polovini Jula? Koliko je realno planirati posjetu Sahari u tom periodu godine?
Detaljno sam istrazio hotele, zbog napadnih Alziraca i lokalaca, izbor bi pao na neki od malo skupljih hotela u nadi da se ne otimamo za hranu. :D Izbor je zbog ocjene na tripadvisoru i komentara a i samog izgleda hotela, lokacije, hotel Sentido Phenicia u Hammametu. Ima li neko iskustva sa ovim hotelom?
Treba li pozuriti sa rezervacijom, koliko brzo se popune aranzmani?
Izvinjavam se zbog dugog posta i puno pitanja :D

Taj period je odlican, bila sam 3 puta tada, more je toplo, vetrica ima pa nije vruce. Za Saharu isto, lagana odeca i udobna obuca, voda i sesir.
Sentido je dobar hotel, a taj deo Hammameta ima prelepo more sa tirkiznom bojom.
Iskoristite sajamski popust, cene ce rasti posle.
Dobar izbor i lep provod.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 23 Februar 2019, 10:08 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Utorak, 19 Februar 2019, 12:19
Postovi: 2
Pol: Bata
Mnogo hvala na odgovoru, sada smo ohrabreni da putujemo u ovom terminu. :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 01 April 2019, 21:02 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 01 April 2019, 20:51
Postovi: 3
Postovani ja sam odlucio da ove godine letujem u Tunisu, i potrebne su mi sve preporuke kao i vasa pomoc oko najidealnijeg izbora lokacije i hotela. Ono sto sam ja do sada istrazivao, u vecini slucajeva, preporucuju Mahdiju, ali se niko ne usudjuje da bude malo koncizniji u vezi izbora hotela. Ono sto se meni dopalo je, a vi me molim vas dodatno uputite, su hoteli:
Iberostar Royal El Mansour, One Resort El Mansour i Lti Mahdia Beach.
Svaka sugestija je dobrodosla. Ako je vase iskustvo drugacije, bolje, sto se tice nekog drugog letovalista ili hotela slobodno pisite. Ako je neko od vas bio u Egiptu u Hilton hotelu, samo da zna, ili neka to bude smernica da bih tako nesto voleo i u Tunisu.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 02 April 2019, 07:15 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
Nisam bila u ovim hotelima, ali sam sigurna da je
Iberostar Royal El Mansour, daleko iznad Hilton hotela u Hurgadi.
Ostala dva su negde u tom rangu.
Ovde, na forumu možete pročitati o skoro svim letovalištima u Tunisu.
U svakom od njih postije divni hoteli, baš kakve vi tražite. Pitanje je vašeg interesovanja i za vanhotelske dogadjaje.

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 02 April 2019, 08:26 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 01 April 2019, 20:51
Postovi: 3
dujaspasa je napisao:
Nisam bila u ovim hotelima, ali sam sigurna da je
Iberostar Royal El Mansour, daleko iznad Hilton hotela u Hurgadi.
Ostala dva su negde u tom rangu.
Ovde, na forumu možete pročitati o skoro svim letovalištima u Tunisu.
U svakom od njih postije divni hoteli, baš kakve vi tražite. Pitanje je vašeg interesovanja i za vanhotelske dogadjaje.


Hvala najlepse na odgovoru. Takodje me interesuje, koja su letovalista/horeli sa najlepsim plazama? Kad kadzem najlpese plaze, mislim na najcistije more, cistu prostranu plazu... Sto se tice vanhotelskih aktivnosti, ja bih se potrudio da uzmem sto vise fakutative. Sem Sahare, koju sam posetio u Egiptu, i smatram da pustinja kao takva nema sta vise da pruzi. Sta bi ste mi preporucili od fakutativa kad smo vec kod toga? Generalno, sto se lokacije tice, da se jos jednom vratim na nju, voleo bih da to bude sadrzajno mesto, sa eventualno jednim marketom, trznim centrom, u kom ne moram da se cenjkam, sa najmanjim brojem Alziraca na plazi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 02 April 2019, 18:40 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15617
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
Neco, Duja je pisala o Mahdiji opširno, ovde https://forum.putovanjausrcu.rs/viewtopic.php?f=62&t=233
uključujući i komentar da Mahdija ima najlepšu plažu u Tunisu, kao i detaljno o izletima, pijaci itd.

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 03 April 2019, 10:37 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 01 Septembar 2017, 11:56
Postovi: 29
Pol: Seka
Iberostar Royal je odlican izbor, mi smo bili u njemu i bas smo bili zadovoljni, divne, velike i ciste sobe, hrana odlicna, klijentela pristojni i kulturni, a plaza najlepsa u Tunisu.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 03 April 2019, 14:56 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 01 April 2019, 20:51
Postovi: 3
Lidija je napisao:
Iberostar Royal je odlican izbor, mi smo bili u njemu i bas smo bili zadovoljni, divne, velike i ciste sobe, hrana odlicna, klijentela pristojni i kulturni, a plaza najlepsa u Tunisu.


Hvala puno na odgovoru. Imao bih samo jos jedno pitanje. Koliko se putuje od aerodroma do hotela?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 03 April 2019, 21:47 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 01 Septembar 2017, 11:56
Postovi: 29
Pol: Seka
Ako slecete u Monastir sat i 15 min najvise, ako na aerodrom u Tunisu onda 2,5 sata, svakako pitajte u agenciji Sunline oni znaju pa vas mogu staviti na carter za Monastir.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 25 Avgust 2019, 12:50 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Nedelja, 20 Avgust 2017, 19:46
Postovi: 129
Lokacija: KS
Pol: Seka
Tunis, sada vec davne 2007

Slika


Slika

Slika

Slika

Slika



Slika


Slika

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 30 April 2022, 19:47 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 30 April 2022, 19:42
Postovi: 1
Pol: Seka
Pozdrav svima. :)
Zanima me da li je neko imao skorasnje iskustvo sa hotelom Marhaba beach u Susu ?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 177 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.