Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 21:30

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 261 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Sreda, 11 Maj 2016, 22:53 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Nagib apsolutno pametno i jedino normalno u kamperskoj varijanti. :handgestures-thumbup: Uostalom jedna od prednosti kampovanja je i ta opustenost u izboru samog mesta.U one kampove gde je neophodna rezervacija moja noga zasigurno nece krociti. :naughty: To po meni i nisu kampovi vec cista komercijala od koje svi mi bezimo pod otvoreno nebo. :P Sve do samog avgusta meseca imacete sigurno mesta na biranje u bilo kom od pomenutih kampova. Mozda u avgustu bude malo "gusce" ali sam ubedjen da biste i tada nasli mesta. Mozda ne biste bas mogli da birate i verovatno bi tesko bilo izvodljivo da budete na tri vezane parcele ali bi mesta svakako bilo. :think:
Sto se tice komunikacije sa vlasnicima kampa tesko da ces i uspeti da je ostvaris pre juna meseca. Kao sto znamo po tom pitanju Grci su poprilicno aljkavi i nemarni. Ali je to samo znak da su opusteni i ne jure musterije po svaku cenu,sto bi trebalo da znaci da je tvoja briga za mesta bespotrebna. ;) :D

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 11 Maj 2016, 23:11 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Slika

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 13 Maj 2016, 12:34 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Nagib, ne brini, gazda Valtija je iz Soluna i mislim da ce tek krajem maja ili pocetkom juna biti u akciji,istog sam misljenja kao i Deki,da je jos rano za njihovu aktivacijuKampovi su mali i sredjeni, tako da im ne treba mnogo da pocnu. Ne znamu koje vreme planiras boravak, ali budi siguran da ces naci mesto, naravno, sem avgusta, kada moze biti neizvesno Ja sam 2014. bio u drugoj polovini avgusta i vec je bilo primetno da mesta ima, jos po koje dobro bilo je zauzeto. Mislim da sam ti vec napisao o izboru. Moj pik bi bio Valti. Pored svih prednosti, mislim da su im cene iste, tako da nemas sta da brines, spremaj se i pali na predivnu Sitoniju.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 13 Maj 2016, 13:05 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Deki r-4 je napisao:
Nagib apsolutno pametno i jedino normalno u kamperskoj varijanti. :handgestures-thumbup: Uostalom jedna od prednosti kampovanja je i ta opustenost u izboru samog mesta.U one kampove gde je neophodna rezervacija moja noga zasigurno nece krociti. :naughty: To po meni i nisu kampovi vec cista komercijala od koje svi mi bezimo pod otvoreno nebo. :P Sve do samog avgusta meseca imacete sigurno mesta na biranje u bilo kom od pomenutih kampova. Mozda u avgustu bude malo "gusce" ali sam ubedjen da biste i tada nasli mesta.

Potpisujem od reci do reci. I mi izbegavamo kampove u kojima mora rezervacija, pa nama onda to nije kampovanje, ne damo nasu slobodu nikome :) Ako ne idete avgusta mislim da nece biti porblem mesto, i ako mozete izbegnite vikend za dolazak.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 13 Maj 2016, 16:40 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Nedelja, 29 Novembar 2015, 00:46
Postovi: 22
Pol: Bata
Sredina Avgusta je termin, a ima nas mnogo, dve porodice idu sa malom decom, iz tog razloga bi ih kontaktirao... U krajnjem slucaju, tu su i Melissi i Pitsoni kao plan B, pa cemo se snaci.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 13 Maj 2016, 19:07 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Ja sam Valti posetio prvi put 19.08. i kao sto sam napisao bilo je mesta, a svakog narednog dana po par gostiju je odlazilo, nesto nisam primetio ucestale dolaske novih kampera.Veoma cesto smo iz Sikije isli na Valti plazu i dok su se moje devojke kupale ja sam se, na recepciji , sa gazdom uz Alfa pivo borio protiv Amera i globalizma. Imas vremena na pretek za kontakt i pripremu. Sigurno neces pogresiti,jer, kao sto si rekao ima dosta kampova u okolini, ako nesto ne stima veoma lagano ce proraditi rezervne varijante.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 12 Jun 2016, 09:18 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
http://www.kurir.rs/zabava/zanimljivost ... ak-2304453


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 12 Jun 2016, 09:22 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
eto ideje za tvoj pežo...pa udri po sitoniji i snimanju kampova :haha:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 13 Jun 2016, 17:51 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Prikupljam već dva dana kamp opremu i u glavi presabiram kako ću sve popakovati, ređaju se slike ko u tetrisu (neću nositi krovni kofer a od zadnje klupe i gepeka ću imati veliku kubikažu slobodnog prostora).
Mislim da ću ipak kao i svih prethodnih godina prvo sve staviti na gomilu, da vidim koliko i čega sve ima, pa tek tada uneti prvu stvar u auto.
Pitam se samo šta bi bilo na granici kad bi usledilo - molim iznesite radi kontrole sve stvari napolje...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 13 Jun 2016, 18:46 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Pre 2 dana iz Grcke se vratila tetka moje supruge, i bas sam je pitao da li je videla da Grci prave premetacine. Nije nista primetila. Ja moram da montiram krovni kofer i ne znam kako cu sve da skockam uMazdu 2jer sam kupio i mali (42l) frizider. Ili cu nazda pa pravac u Burgas, ili cu finjaka (zbog nase ljubimice Mase) da udarim na vecno bratsvo nasih naroda.Ma, ako tvoj utisak bude pozitivan,ja polazim ionako ne nosimo harnu, Lidl je u blizini.Jos jednom, :sator: srecan put.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 13 Jun 2016, 19:53 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Razumno mi je poneti hranu za prvi (prvih par dana) dan dok se ne snađeš. Ako u blizini ima neki veći market bzvz je vući hranu jer cene su tek malo više, a ono što je na popustu košta slično kao kod nas.
Evo trenutnog kataloga lidla: http://www.lidl-hellas.gr/el/index.htm
Pri tom ljudi većinom žele da okuse i nešto novo i drugačije...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 13 Jun 2016, 20:01 
Nije prisutan
Predsednik Rep. Palataki
Predsednik Rep. Palataki
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 22:32
Postovi: 7013
Lokacija: Rep. of Palataki
Pol: Bata
Dejevla, srecan put i lep provod. Bice vam drugacije, kad ste sami, ali cete moci vise da obilazite. Sigurno ce vam biti super.

_________________
Sve što možeš da opeglaš danas, ne ostavljaj za sutra!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 13 Jun 2016, 20:24 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Hvala :sator:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 14:00 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
u tu svrhu moze i ovo da posluzi

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 07 Jul 2016, 19:05 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 23:53
Postovi: 6959
Lokacija: Lenjivac
Pol: Seka
Za male kampere. https://www.amazon.com/Summer-Infant-Po ... 0cbb30b51b

Slika

Slika

_________________
:zmaja:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 261 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.