Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 14:23

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Nedelja, 04 Avgust 2019, 13:38 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Niste bre fer ima svi da se preselite na Pelion kad ga mi već obiđemo i krenemo ka Jonskom moru :)
Ispitaću za kamp sve što treba.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Nedelja, 04 Avgust 2019, 16:44 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Imali smo mi u planu onaj kamp u Igumenici na Joncu ali nas nesto ta 'ladnoca vode ne vuce. :think: :naughty: Jes' palvo i lepo za sve pare ali je i hladnije,ne prija nam. :snooty: Egej je jos uvek opcija broj 1 za nas. :clap: :dance: Mozda nekada i okrenemo curak nikad se ne zna ?? ;) :D Cekacemo tvoj izvestaj odande pa cemo razmisliti. :whistle: :D :lol:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 08:56 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
KOji je to kamp u Igumenici? Mi merkamo Kefaloniju vec duze vreme nikako da dodje na red, uz posetu Lefkadi bar jedno 3 dana da obidjemo te dve- tri poznate plaze. Skoro sam gledala i tu obalu od Igumenice do Preveze, ima kampova, ali nesto i meni u glavi to hladno more i da su plaze uglavnom sljunkovite... osim Evije mi smo taj Egejski deo Grcke obisli ostala nam samo Kasandra a tamo nemamo ni zelju da odemo, zato mislim da je realno da kao sledeci izbor predjemo na Jonsko :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 09:36 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 30 Jun 2017, 13:05
Postovi: 13
Pol: Bata
Neko je pitao za bajs, ja sam se lepo navozao bajsom u tom kraju, može po magistrali a može do Kala Nere od kampa obalom kraj mora.
Svako jutro u pekaru po hleb u Kato Gatzeu.
Kamp Sikia je sređen kamp kao hotel, sa uzbrdicama, a Hellas pravi Grčki sa malo opuštenijim shvaćanjem kampovanja, i ravan, ja nigde do sada u Grčkoj nisam video čučavce pa tako ni ovde.
Plaža odlična, ali ipak malo ima gužve na njoj pošto svi dolaze iz okolnih mesta na nju, vikendom baš gužva.
I računajte da ćete na Pelionu sigurno jedan dan pokisnuti.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 09:53 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Jack mislim da nas ima malo vise od 3 porodice zainteresovane! Nas vec ima 3! :D :D :D
Mogao bi se neki zesci popust izdejstvovati, zakup pola kampa :lol: ... :sator: :sator: :sator: :sator: :sator:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 10:05 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Gde ste skretali bajsom da bi mogli do Kala Nere pored mora, da li pored one vile Panorama? E sad ne znam sta znaci opusteniji ? Mi volimo mirne kampove, sa strogom politikom oko buke da li je takav i Hellas?
Popust uvek mozete da dobijete pogotovu ako vas ide vise, samo im pisite na mejl i sigurno ce spustiti cenu i jedan i drugi, uvek u kampu dobijete i neki popust.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 10:22 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 30 Jun 2017, 13:05
Postovi: 13
Pol: Bata
Kada se izađe iz kampa Sikia odmah desno ide asfaltirani put dole ka nemo pristaništu, i onda tuda uz obalu kroz masline uđe se direktno u Kala Neru blizu obale.
Ja sam iz Vojvodine i jako mi teško pada da idem uzbrdo u WC.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 10:29 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
E super nisam istraživala da tako može. Razumljivo za vas, ja odrasla na brdu, a mesto nam je u istom nivou sa toaletom.
Nisam skontala problem sa wc soljama, mi imamo putnu nošu koja se pretvori u adapter i dete tako ide stavi adapter a ja ga posle operem i dezinfikujem. Jedino ako ih nije sramota da nose adapter do toaleta :) inače putna noša je najbolja stvar koju sam kupila
Postoje i oni papiri za wc solju da se obloži daska bilo ih je u dm i to je korisno za poneti.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 10:40 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 30 Jun 2017, 13:05
Postovi: 13
Pol: Bata
Peške do Kala Nere, možda lagano 15 min, kraj mora.
Ako je WC u nivou onda je plaža dole, u Helasu sve ravno, prednost Sikije je što ima košarkaški teren.Helas nema ništa za igranje.
Sikija je sređenija i sve je na svom mestu, betonske stazice, ciglice, recepcija, ali kao što rekoh neko voli takve kampove a neko malo opuštenije, bez ciglica i betona ali sa više prirode, bez recepcije, ali je gazda uvek tu i sve što treba njega pitaš.
Toaleti i čistoća su svugde u Grčkoj na sličnom nivou, standardno čisti i sređeni.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 10:47 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Cesto mene moj muz zove da sam brdjanka :) Meni recimo toalet od plaze je smesna razdaljina, ima i ovamo uvek nekog za pomoc, na recepciji su svi ljubazni, mi kad smo stigli u kamp zaboravili smo da se javimo kuci, telefoni ostali u autu mi sklapamo sator, nasi digli frku, iz Srbije zvali kamp i gazdarica sa osmehom dosla da nam kaze da se javimo kuci :) Hit smo.
Zoleprole mozete da ostavite neku sliku i kampa Hellas ako imate? Znacilo bi puno.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 10:56 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 30 Jun 2017, 13:05
Postovi: 13
Pol: Bata
Ja sam bio pre par godina pa bih morao da tražim slike, ali kako niste nikad prošetali do pogledate, a na istoj je plaži kamp jedan kraj drugog?
Ja kad idem na letovanje obavezno uđem u svaki kamp koji mi se nađe na putu, čisto da vidim kakva je atmosfera.
Inače Pelion mi se nije svideo za kampovanje, Peloponez je mamara.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 11:16 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 31 Mart 2017, 12:58
Postovi: 26
Pol: Seka
Vidim da Sikia daje popuste za clanove raznih kamperskih udruzenja...
Da li imate iskustva sa tim u ovom ili mozda drugim kampovima po Evropi? I ako da, koje udruzenje je za preporuku da se uclanimo. :)
Znam da je kod nas preko amss dostupna kartica CCI, ostale bih morala istraziti..


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 11:23 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Gledala sam kamp sa plaze, jel to obavezno da obilazim svaki? Sto bih se motala po Hellasu, usli smo prvo u Sikiju i to je bilo to, svi zahtevi bili zadovoljeni. Mogu da obidjem kampove na drugim mestima zarad promene lokacije. Kad smo bili na Peloponezu, izabrali kamp na preporuku, pored njega bio jos jedan nismo tamo ni usli, mi smo takvi, ako nadjemo nesto sto nam odgovara na prvu nemamo sta da trazimo u konkuretnskom kampu jer su jedan do drugog i ovi bili.
Hellas cu ove godine da osmotrim bolje jer su me forumasi zamolili da pogledam, sad imam zadatak :) Nece mi biti tesko.
Peloponez je prica za sebe i razlikuje se od Peliona, posteno sa dvoje dece od kojih jedno ima 2godine nas mrzi da toliko putujemo, obisli smo i Argolidu i deo Lakonije, da daljnjeg je Peloponez na cekanju. Nama je Pelion otkrice lepo rekoh volimo planinu :)
I ja znam za CCi nisam uzimala, ostale nisam nisam uspela da nadjem da mogu da se kupe kod nas. Sto se tice kartica kampovi daju popuste ali je pitanje da li tada imate popust od 10% na broj dana, ili ne moze popust na popust. Onda vam za samo dve nedelje odmora ukoliko aktivirate karticu izadje na isto i bez nje. Treba svesti matematiku da li se isplati ukoliko ste staticni samo u jednom kampu. Meni vise ima logike ukoliko neko resi da menja destinaciju tokom letovanja.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 05 Avgust 2019, 20:34 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
ivkabg je napisao:
KOji je to kamp u Igumenici? ...

Ivka kamp se zove Drepanos i nalazi se na zanimljivoj poziciji na samom spicu igumenickog zaliva. 8-) Nama je delovao zanimljiv za proslu godinu ali me nekako odbija ta Jonska hladnoca mora na koju bih morao duze da se privikavam. :think: :snooty: U svakom slucaju pogledaj na imaju svoju internet prezentaciju moze se dosta toga videti na dosta fotki. Ne znam da li bi ti se dopao ali je na jako zanimljivoj poziciji i dvostrano je okrenut,ka zalivu i ka otvorenom moru. :confusion-shrug:

Zoleprole daj malo vise licnih utisaka kako kampa Helas tako i cele regije. :clap: :dance: Ukoliko nadjes fotke bile bi od velike koristi. :handgestures-thumbup: :greetings-clappingyellow: Zivo smo zainteresovani za ovu oblast. :?: :idea:
I ukoliko je neko bio u kampu Papa Nero na drugoj strani Peliona moze slobodno da napise svoje utiske,vazi i za tebe naravno. :kolo: :sator:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 06 Avgust 2019, 13:34 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Deki r-4 Pogledaj i kamp Elenas beach stvoren za uzivanje, samo mu fali pristojna plaza, :) Mi merkamo Karavomilos kamp na Kefi izmice nam godinama nadam se da ce biti sledece :)
Ima jos jedna kamp Chorefto na Pelionu koliko skontah skoro je otvoren, tamo nismo bili verovatno da cemo i njega da obidjemo ako budemo isli na tu plazu.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 75 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.