Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 18:53

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Sreda, 03 Februar 2016, 23:45 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Slika

Slika

Bivši restoran:

Slika

Cene na pijacama krajem juna:

Slika

I poslastica za pecaroše! Na 5km od kampa imaju 3 rečice-kanala sa Olimpa gde ubija klen,bela riba pa i zalutala morsk riba brancin:

Slika


Poslednji put menjao matori61 dana Sreda, 03 Februar 2016, 23:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 03 Februar 2016, 23:52 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
A bude i :kolo: :kolo: u po bela dana,ničim izazvano sa našim prijateljima Makedoncima. Pamtim samo do supice)))



Mislim da se u kampu ne letuje, u kampu se živi i pune baterije (ko to voli)!!!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 00:02 
Nije prisutan
Predsednik Rep. Palataki
Predsednik Rep. Palataki
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 22:32
Postovi: 7013
Lokacija: Rep. of Palataki
Pol: Bata
:kolo:

:clap:

_________________
Sve što možeš da opeglaš danas, ne ostavljaj za sutra!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 08:54 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Ovako izgleda kada je pun kamp:

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 09:10 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Kada Olimp ovo propusti...

Slika

...u kampu bude ovako...

Slika

Slika

Slika

...jezero u predšatoru...

Slika

Slika

Slika

Sva sreća pa se to dešava 2 do 3 puta od maja do oktobra,traju kiše sat-dva i to je to. Tvrdim da su kampovi u Olimpik regiji najjeftiniji za nas smrtnike iz Srbije kako po ceni u kampu, tako i u van pansionskim troškovima.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 09:13 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Da li si pecao na pomenutom "ušću" (doba dana, mamac, lovi li neko hobotnice)? Pored odbojke na pesku ima li još koja sportska zanimacija? Da li u okolini ima još neki kamp (konkurentni su ili potpuno drugog tipa)?
Prošle godine videh kamp između Paralije i Olimpik biča ali mi sam taj deo učinio toliko neatraktivnim da i ne svratih u kamp. Tvoja priča je nešto drugo, kamp odiše pozitivnom anarhijom i velikim potencijalom za aktivni odmor (reka i pecanje, planinske staze...).
Imaju li u blizini da se iznajme bicikli?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 09:34 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Riba radi na skakavce,voblere,mušice itd. Tamo na kraj plaže,levo od kampa,gde mi beremo skoljke ima i hobotnica. Njih ćeš najlakše isterati ispod stene rastvorom plavog kamena (za prskanje loze),lično iskustvo. Što se tiče iznajmljivanja skutera,bicikala i ostalo,ništa bliže od Katerinija,Paralije i Leptokarije.
Elem, od Evridikija pa južnije do Platamona ima 15-ak kampova,raznih struktura,opremljenosti itd. Oni su, uglavnom 3 do 4 puta skuplji od Evridikija,ali realno nisu toliko puta bolji... Nasa računica je da za iste pare ostanem duže na moru jer moja zena je koristila pumpicu zbog astme,pa od kad idemo u ovaj kamp i na Olimp,ona više nema tih problema. Pijaću vodu sa Olima retko ćeš naći u nekom kampu :D Pogotovo sto oko ovog naseg kampa možeš da uplatiš u restoranu komplet ručak za 5-6 evra (pod uslovom da je na bar 10 dana). Naravno da ovaj kamp ima svojih mana kao sto je daljina od društvenih sadržaja, ne organizovanost oko smeštaja (bar ima wifi internet),ali i cena je takva. Opet je pun naših ljudi kad ti zatreba pomoć kao pre 5 godina kad nam je ćerka završila u bolnici u Katariniju (uspešno) pa nam je gazda kampa sve završio oko smeštaja i papirologije u bolnici. Naravno da nam tih 15 dana kampovanja nije naplatio i još nam dao 200evra za put jer smo ćerku hitno vozili za Beograd!!! :) Možda nas je taj postupak vezao za ovaj kamp,možda društvo, ni sami ne znamo...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 09:56 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Matori,dobrodosao i bravo za izvrsne informacije o Evridikiju.Kao sto si napisao koliko para toliko i muzike,no predominantna cinjenica u izboru kampa je prisustvo nase tj. srpske dece,zbog 13godisnje cerke pa te zato molim da napises koju o srpskoj koloniji.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 10:06 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Ako još budeš online sačekaj fotke o tome. Već sam pisao da ima u kampu restoran koji ne radi ali nam se sva deca skupljaju tu i bar znamo gde su. Uzrast nije bitan,svi su zajedno,igraju karte,prave žurke,a inače nas ima od Subotice do Vranja. U samom kampu su nekada davno postojale Niška,Beogradska,Kragujevačka ulica. 90-tih godina zbog ratova su nam kamp preuzeli Makedonci ali smo mi u sve većem broju.Nekada smo znali za Sv.Iliju da zatvorimo jednu poprečnu ulicu u kampu,iznesemo stolove,napravimo sofru i stignu prasići i jagnjići ia Srbije i Makedonije pa udri do zore. Naša deca su u tom kampu od svojih 13 godine,znaći već 13 godina su tu. Imaju svoje društvo i ne mislim kada odu dole u svoje- što se kaže. E tu je prednost ovog kampa što se sva deca druže bez obzira na godine i naciju. Slede slike...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 10:11 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Mislim da zbog hladnijih večeri tu ni komarci ne funkcionišu kako bi želeli? :think:
Da li je struja dovoljno jaka da može da se koristi električni roštilj?
Kod toliko "naških" ljudi mora da se nađe i neki zaljubljenik u preferans, taman da se podsetim (ili maučim ponovo) kako se igra. :dance:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 10:16 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Što se tiče struje,dobiješ priključak od 5 ili 10ampera i to je ok za el. roštilj. Na primer ja se kačim na 10 A a imam 2 frižidera od 50l. zamrzivač od 120l. mini šporet sa 2 ringle i rernom,mesoreznicu,mini pekaru za hleb,piza pekač.. Jedino mi iskače osigurač kad uključim rernu i mini pekaru))). Što se tiče preferansa,UVEK ali UVEK mi nedostaje treći!!!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 10:20 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Prvu turu obrćem ja, ali u nju da uđe mini obuka-podsetnik, partija od npr 120?! :) Kad se zaigra neće se komarci ni primetiti, ali mogu da posluže kao alibi za lošiju partiju. :roll:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 10:22 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Slika

Slika

Slika

Slika


DOK SU NAM DECA NEGDE PO KAMPU,MALO ODMORA OD NJIH I MI IMAMO DUŠU:

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 10:24 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
di si matori kućo stara! jednom davno sam te kontaktirao (možda se i ne sećaš) za tu tvoju kućicu. je li, još je iznajmljuješ kad nisi tu?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 10:27 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Evo, me, treci.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.