Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 22:04

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Poruka
PostPoslato: Četvrtak, 13 April 2017, 09:59 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
JBG, mi idemo u junu i krajem avgusta,pa i nema guzve...Ali kako stoje stvari necemo skoro,samo da je prodam...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 15 Maj 2017, 19:39 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Eto doslo vreme da prodamo nasu mezimicu: http://www.polovniautomobili.com/prikol ... ptima-430q


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 04 Jun 2018, 23:31 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Utorak, 31 Maj 2016, 22:53
Postovi: 9
Pol: Seka
Dragi kamperi,ima li novosti o kampu.Prica se o novim uslovima za smestaj,znate li nešto? Hvala na odgovoru,unapred!!!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 05 Jun 2018, 21:12 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Trimte za sve nove informacije vezane za ovaj kamp,moraces da sacekas da se pojavi dejevla jerbo je on zaduzen za tu regiju. :confusion-shrug: :obscene-drinkingcheers:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 08 Jun 2018, 22:43 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Mnogo je vremena proslo od mog zadnjeg javljanja,jedini razlog je pogorsanje zdravstvenog stanja nase cerke,tako da Brako prikolica kupljena odmah posle Evridikija nije ni makla iz garaze. Deki spomenu Dejevlu i ocekivanje nj."raporta" iz E. Raporta ce biti mozda septembra jer nas brat iducenedelje krece n Amuljani. Dao sam sebi slobodu da "objavim" njegovu destinaciju,a ja cu vam napisati novosti o Evridikiju koje redovno dobijam od "komsija" iz Skoplja. Kamp je pun jos od od zadnje nedelje maja,tako da je bas rizik ici i nadati se nekom mestu. Cak su i delovi desno od puta popunjeni. Znam da je preko 20 automobila cekalo da udje prvog jutra sezone." Moji"Skopljanci ce za neki njijov drzavni praznik dole,pa ce mi se javiti. Ja cu najverovatnije urubrici Kamp oprema ovih dana ponuditi prvo "nasima" Brako prikolicu izuzetno ocuvanu sa papirima,ove godine nisam je rrgistrovao. Gra'ota ziva da je ne uzme pravi kamper. Dejevli zelim srecan put i lepo vreme,a izvestaj.kao i prosli iz Evr.kad Marina i on u povratku svrate do nas. Nadam se da nisam "udavio"ekipu.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.