Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 20:04

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Ponedeljak, 20 Jun 2016, 16:29 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 20 Jun 2016, 13:28
Postovi: 3
Pol: Seka
Neka, polako , ima još 10 dana fore. Inače, ovo nam je treća godina kampovanja. Muż, i deca od 8 i 10 god. Prvo su mi se smejali a sada su oduševljeni.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 20 Jun 2016, 16:39 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Mimihumi tako to obicno biva uvek u bracnoj zajednici ili ma kakvoj vezi, jedno je ZA drugo je PROTIV ovog vida letovanja. :snooty: Uvek ista kampersko - referendumska dilema. :D ;) Na nasu srecu dobro uvek pobedi kao u svakoj bajci. :clap: Kasnije se svaka od ovih prica i pretvori u najlepsu bajku sa srecnim krajem. :greetings-clappingyellow: Vidi u pauzi dok cekas odgovor od ove dvojice napisi nesto iz vasih kamperskih iskustava. Imas ovde dosta pod tema pa u odnosu na regiju gde ste kampovali smesti i svoju pricu. Ukoliko ste imali iskustva iz neke druge regije koju nismo pominjali slobodno otvori svoju pod temu i raspali po tastaturi. :office: Imas i uputstva za postavljanje slika pa bi bilo dobro da okacis poneku. :handgestures-thumbup: Naravno ukoliko ne zelis ne moras postavljati vase privatne fotke tj slike gde ste vi na njima. :hand: Predstavi nam vas sator opremu ma jednostavno pisi o cemu god mislis da treba,mi cemo sve to pratiti i uzivati zajedno u vasoj "bajci". :clap:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 20 Jun 2016, 16:43 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Procitaj sve stranice ove teme pa ces naci...:D
Broj mobilnog gazde kampa EVRIDIKI imas na www.camping-evridiki.com.
Sala na stranu, cene su za sator 10evra,a za prikolicu 12 evra. Treba hitno pitati "dejevla" (posto je on sada u kampu) da li ima mesta u ovo doba...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 20 Jun 2016, 22:36 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Matori, ne plasi nas. Ako u ovom peridu postavljas pitanje slobodnih mesta,sta cemo mi, koji planiramo polazak oko 5.jula.Ajde,dejevla,kako kaze tvoj imenjak Deki,opali po tastaturi i obraduj nas(kao i do sada)odlicnim tekstom.Bogata vegetacija i ,,upolovacenje,, plazne temperature je bas ono sto mi je veoma,veoma,vazno zbog zdravstvenog stanja nase cerke.Vidim, da te je Matori pohvalio za izbor mesta,a posto ces ti biti u kampu do 1.jula, daj savet, upustvo, bilo sta kako do ,,tvog,, ili nekog,takodje dobrog mesta.Matori,svaki tvoj predlog je dobrodosao.Kako je na Grckoj granici?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 20 Jun 2016, 22:58 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Ama ljudi ja idem tek 14.08. pa tako da i ne znam kako je


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 12:55 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Ako neko planira bas ovaj kamp, ispisacu mu svaku sitnicu koja ga interesuje samo neka pita konkretno...
Gazda Stefan to pomalo odokativno naplacuje, ali moze se ocekivati cena 10-13e za celu porodicu.
Da, bas tako - po porodici...
Manje je bitno da li je sator manji ili veci, da li vas je dvoje ili petoro, da li ste zauzeli u tom trenutku slobodnih 10 ili 30 kvadrata (pricam o ovom trenutku, junu mesecu!), cena sa koriscenjem struje je tolika.
Ako bude extremne potrosnje struje moze i tu da uzme na kraju 10-20e za ceo boravak ali cisto sumnjam, narocito ako se bude aludiralo na to da ste zainteresovani za posetu i sledece sezone. Rado ce degustirati gutljaj domace, popricati s vama na srpskom jer je kod nas studirao prava.
Net mi ne dozvoljava da ga lepo prezentujem slikama, ali pitajte sta vas interesuje...
Zbog ultra povoljne cene verujem da ce biti ogromne guzve u julu i avgustu.
Kamp ima sezonce koji su preko 90% makedonci, i u njemu vlada prilicna anarhija bez nekog kucnog reda (npr, nema satnice za popodnevni odmor, nema nocu spustene rampe, nema ko da opominje drustvo koje se zapislo te se veseli uz muziku sto smeta onima koji bi spavali...).

Da probam u jednoj recenici - kamp svojom cenom, hladovinom i plazom, solidnom infrastrukturom i samom centralnom pozicijom olimpijske regije, zasluzuje visoku ocenu.
Ono sto meni malo nije leglo jeste sama organizacija unutar kampa.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 18:31 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Uf... mi uglavnom fino spavamo pa se nadam da to neće da bude problem da sve to prespavamo,valjda...Mada smarali neki Bugari prosle godine,ume to da bude iritantno.
A koja vrsta muzike-neki bitovi na struju ili unplugged ?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 18:40 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 23:53
Postovi: 6959
Lokacija: Lenjivac
Pol: Seka
:haha:
Izvin'te na upadu, ovo oko vrste muzike mi je vr'! :lol:

_________________
:zmaja:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 18:44 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
ZMAJA je napisao:
:haha:
Izvin'te na upadu, ovo oko vrste muzike mi je vr'! :lol:


Pa znaš kako,uz dranje bih i mogla da spavam ali uz tehnozu teško :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 19:00 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
to sa nepoštovanjem kućnog reda je skroz trulo i nedopustivo
ne može nekoliko ljudi da maltretira ceo kamp. kome je do dranja, cirkanja i nespavanja pravac na olimp pa neka se tamo veseli sa grčkim bogovima :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 22:09 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Dejevla,molim te napisi koju o izboru dobrog mesta i da li su sva pokrivena prikljucima za struju.Koja duzina kabla bi bila optimalana. Planiram da formiram produzni od 30m i jedan manji za sijalicu i lampu protiv komaraca.Sta ti mislis, obzirom da si ,,snimio,, teren. Da li si isao na pecanje?.
Coolmaslacak, da li ste se odlucili za Evridiiki,ako jeste, kada planirate da podjete


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 21 Jun 2016, 23:21 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
lukinvir je napisao:
Coolmaslacak, da li ste se odlucili za Evridiiki,ako jeste, kada planirate da podjete


Najverovatnije jesmo,možda se poklopimo par dana.Možeš da nas prepoznaš po: Nemoj Marta,nemoj i tako 100 puta dnevno (najčešća konverzacija izmedju mlađe i starije ćere :evil: )


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 22 Jun 2016, 15:07 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
lukinvir je napisao:
Dejevla,molim te napisi koju o izboru dobrog mesta i da li su sva pokrivena prikljucima za struju.Koja duzina kabla bi bila optimalana. Planiram da formiram produzni od 30m i jedan manji za sijalicu i lampu protiv komaraca.Sta ti mislis, obzirom da si ,,snimio,, teren. Da li si isao na pecanje?.
Coolmaslacak, da li ste se odlucili za Evridiiki,ako jeste, kada planirate da podjete


Dobro mesto...individualno je ko sta voli, sta su mu prioriteti, sta mu smeta, i sta je ostalo na raspolaganju...
Kabl od 30m ti je dovoljan gde god da se zabodes.
Pecao sam i u potoku sto tece s Olimpa, i u moru, i stapom i puskom, lovio skoljke i rakove, i svasta jos, ali nisam se proslavio :) Ne odustajem!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 22 Jun 2016, 17:58 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Ne odustaj Imenjace samo napred na ribe ima da bude pun meredov. :dance: Secas se kako te je na kraju proslog leta krenulo ?? ;) :D

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 22 Jun 2016, 23:09 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Drugari, samo da vas sve pozdravim, pozelim dobrodoslicu novim clanovima i pozelim svima dobar provod u kampovima! :ljubac:

Dejevla, drago mi je da uzivate! Hvala za opise i more lepih slika! Ljubac za Maru i tebe! :ljubac: :ljubac:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.