Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Petak, 29 Mart 2024, 08:52

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 20:08 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
coolmaslacak je napisao:
Par pitanja:
*temperatura mora kraj juna/početak jula (recimo od nekog 25-tog juna)- spominju se vode sa Olimpa,da li je voda zbog toga hladnija ?
*talasi - ima li ih često/stalno jer sam ih videla na dosta slika na googlu
*koliko je blizu autoput - na mapi je prilično blizu,smeta li?
*koliko ima izlaza na plažu iz kampa i da li ljudi iz okolnog smeštaja (ako ga ima) prolaze kroz kamp kada idu na plažu (to mi je bilo baš bzvz na Golden beach-u na Tasosu)?
*blizina civilizacije,što manje to bolje - osim tog kafića i prodavnice ima li šta? privatni smeštaj i sl. ili je LItohrono na 8 km najbliže
*bicikle - da li mogu da se voze po kampu (tj.deca da voze,ne mogu baš da zamislim koliki je),da li tim lokalnim putevima koji se vide na mapi može do Lit & Lep,da li je ravno,da li je prometno u smislu da li bi dete od 7 god.moglo da vozi?
*pisano je da nema parcela - kako to funkcioniše? Nadam se da ne u fazonu postaviš šator a onda se pojavi neko kome se svidi baš tu pored tebe na milimetar pa ti se popne na glavu
Čini mi se da je to sve :text-thankyouyellow:

- Temperatura mora u to vreme je ok ako je leto normalno (bez mnogo kisa).
- Opet o talasima... kako da znam kad ih i koliko ima. Kada duva ima ih,mada retko.
- Autoput je na kilometar od kampa pa se i ne cuje toliko koliko se cuju vozovi koji su izmedju autoputa i kampa. Prolaze 4-5 puta dnevno.
- Ima 3 izlaska iz kampa na plazu i nisam primetio da neko iz okoline prolazi kroz kamp,kad inace postoje ulicice oko kampa do plaze za one koji su uzeli apartmane-studija.
- Ima privatnog smestaja oko kampa i neki hotelcic NAISIKA gde mozete da se preplatite na rucak (mislim da je oko 6,5 evra po osobi komplet rucak).
- Naravno da sva deca voze bicikle kroz kamp i to nikome ne smeta,ali po lokalnom putu ka Leptokariji ili Paraliji nikako!!!
- Nije isparcelisano pa mozes da menjas mesto u toku letovanja ako ti se neko drugo vise svidja. Naravno da ce ti se neko prikaciti na glavu ako mu to dozvolis!!! Kamperstvo je u ovom kampu drugarstvo i za sve se mozes dogovoriti! Podrazumeva se da im neces dozvoliti da budu tik uz tebe. Sve u svemu,cuo sam se ssa gazda Stefanom i cene su za ovu sezonu: 10evra po satoru i 12 evra po prikolici. Da li ce vam naplatiti utrosak struje ne verujem (mozda 5evra za 20-ak dana). Kako-tako koliko para toliko muzike. Ne moze se ocekivati za te pare najbolji kamp. Ovaj kamp ima prednosti i mane kao i svaki drugi :sator:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 20:29 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Matori veliki pozdrav za tebe drago mi je da je sve u redu i da oporavak ide kako treba. :clap: Samo neka se nastavi tako. :greetings-clappingyellow: :handgestures-thumbup: Navrati makar povremeno i napisi koji red cisto da znamo da si dobro. ;)

coolmaslacak zelim ti dobrodoslicu na nase kamperske strane. :text-welcomewave: Nadam se da cemo te vidjati i na ostalim temama kao i u nasoj kafani. :dance: Da popijemo makar neko virtuelno picence. :obscene-drinkingcheers: Osecaj se kao kod kuce i pisi nam o svojim kamperskim iskustvima. Ako me secanje dobro sluzi mogla bi nam podrobnije predstaviti Armenistis kamp. :think: U podtemi o sitonskim kampovima tvoja bi nam prica bas legla. :clap: Jos jednom veliki kamperski pozdrav uz zelju da nam ovo druzenje potraje. :handgestures-thumbupleft:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 20:36 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Hvala svima na cestitkama!!! Sto se tice ostalih kampova,ja sam upucen samo na one u Olimpijskoj regiji. Tu nam za zdravlje dece i nas samih najvise prija. Tu sam locirao prikolicu pa mu to didje kao vikendica u Grckoj :) Poznajemo prodavce na pijaci,u prodavnicama,gazde sto izdaju apartmane,cak i lekare (silom prilika).


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 20:47 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
-Znači ipak malo utiču reke ako ima obilnih padavina.Da li mute more? Ako sam lepo zapamtila to je na nekih 5 km od kampa?
-Izvini,ali nisam ispratila priču o talasima-mislila sam u smislu da u nekim mestima češće duva i to je opšte poznato,a nismo bili u ovom delu pa ne poznajemo klimu i sl.
-Da li odrasli mogu da voze bicikle do Litohrona? Za kamp mislila više da li je dovoljno prostran za vožnju i znači jeste,super :-)
-To je fino za menjanje mesta,a lepo je i kada su ljudi razumni

To je ukupna cena koliko sam razumela - par sa dvoje dece se uklapa u nju ?
To je svuda za pare i muziku,ali hladovina izgleda sjajno
Da li se kamp puni vikendom? Da li bi za dolazak trebalo tempirati nedelju( a izbegavati petak il subotu) ili je svejedno?
Hvala na opširnim informacijama


Poslednji put menjao coolmaslacak dana Utorak, 10 Maj 2016, 20:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 20:53 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Hvala na toploj dobrodošlici :obscene-drinkingcheers: Lepo te sećanje služi,čim ugrabim malo vremena pisaću


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 21:30 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Mislim da je bolje dolaziti nedeljom,naravno da odrasli voze bicikle do Leptokarije,pomaze im u mnogome magnetno polje,ali to je neka prica za sebe jer sam bajsovao pa sam osetio ta magnetna polja. Cene su komplet za 4-5 ljudi. Ako se rezite za ovaj kamp,ne krecite bez vreca za spavanje ili cebadi. U julu i avgustu noci umeju da budu i 18 stepeni. Znaci: na plazi 40, u kampu 26stepeni.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 22:41 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Magnetno polje ?!? To me podseća na jedan meni strašan film kada sam bila mala sa nekim devojčicama koje nestaju u planini :? :D
Mi svakako posle kampovanja u Vrsaru ne krećemo bez ćebića na more,našli im štek kod rezervne gume a vreće obavezno nosimo ;)
Baš se sad razmišljam i lomim izmedju Sport depot-ove i neke iz Decathlon-a -poklon od drugarica za rodjendan :romance-heartstiny:
tj. http://www.sportdepot.rs/rs/product/easy_camp_comic_pixel_vreca_za_spavanje-2300300003-MD1zcG9ydCZzcG9ydElkPTQ3JmRpdmlzaW9uSWQ9OTgmY2F0ZWdvcnlJZD03Mw.html?state=b3JkZXJCeT1wcmljZSZwYWdlPTI i
http://www.decathlon.hr/plava-vreca-za-spavanje-na-10c-forclaz-zatvarac-udesno-id_8355742.html

ps. nešto se ne snalazim sa linkovima,ne umem drugačije da ih postavim

Moja starija voli da more provede u gaćama i bosa,ne znam da li će onda da joj odgovara temperatura u kampu na početku jula,hmmmm....


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 11 Maj 2016, 10:11 
Nije prisutan
Predsednik Rep. Palataki
Predsednik Rep. Palataki
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 22:32
Postovi: 7013
Lokacija: Rep. of Palataki
Pol: Bata
Ja volim ove pravougaone vrece, sto mogu da se pretvore u prekrivac. Za sad mi u kampu nije trebalo vise od toga.

_________________
Sve što možeš da opeglaš danas, ne ostavljaj za sutra!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 11 Maj 2016, 14:05 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Brzi je napisao:
Ja volim ove pravougaone vrece, sto mogu da se pretvore u prekrivac. Za sad mi u kampu nije trebalo vise od toga.

A vidiš i ja,nisam obratila pažnju na kapuljaču
Ma nerviraju me ovi iz Sport Depota sa cenama jer sam videla na njihovom bugarskom sajtu da je vreća skoro 1ooo din jeftinija,da to nisam videla verovatno bi je do sad kupila jer mi rodjendan prodje još u februaru :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 11 Maj 2016, 19:53 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
Sa malim zakašnjenjem :
srećan ti rođendan !

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Maj 2016, 11:49 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
DEXT je napisao:
Sa malim zakašnjenjem :
srećan ti rođendan !

E pa hvala :-D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Maj 2016, 12:32 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
Nema na čemu !

Dalje vas ne bih zadržavao pošto o kampovanju znam samo toliko da mi je tamo super kad sam u gostima kod naših a domaćih.

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 27 Maj 2016, 09:30 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Ti frizideri u zatvorenom restoranu-da li funkcionišu kao zajednički frižideri ( svako ima svoje ćoše,tj.svoju kesu) ili možda mogu i patroni da se lede (oni za ručne frižidere) ?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 27 Maj 2016, 11:45 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
To su zajednički zamrzivači,mogu da se hlade patroni samo ih treba staviti u neku kesu da bi znali ciji su.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 27 Maj 2016, 11:52 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Hvala,jasnije,poZz


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.