Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Petak, 29 Mart 2024, 09:38

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 18:13 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Hvala svima za čestitke i za oporavak :bow-yellow: Nekako mi je lakše kad smo decu slali same u kamp pa ima ko da ih dočeka i pomogne...to je neka druga priča. Prikolica je nasa i od 2007. je ne vraćam za Bgd. U kampu ne mogu da je ostavim jer nema ko da čuva,ali 300m dalje je zimovnik i još jedan kamp "Mitikas". Od septembra dok ne dođemo sledeće godine (jun,jul) cena je 100evra za ceo period. Inače u avgustu i gazda Stefan ume da bude ok pa je mom kolegi koji ima šator "QUECHUA FAMILY T6.2" 3,90x4,5 naplatio za 8 dana(7noćenja) prošle godine sa sve strujom 55evra!! Kao to je za prvo dolaženje u kamp :dance:

Inače sam otvorio i novu temu "I OVO SPADA U KAMPOVANJE" da vidite kako je posle kiše u kampu...
Za sve se kuckamo u kafiću ili preko PP
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 18:28 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
kamp u pefkariju je skroz simpa, naročito mu je položaj fenomenalan, ali nije to ni do kolena kampovima u olimpijskoj regiji. po svim parametrima. i to mislim na one jeftine, o skupljim da i ne govorimo.
tu pre svega mislim na prirodu, plaže i klimu. infrastruktura zavisi od katekorizacije kampa.
tako da ni malo ne čudi što su grci u podolimpijsku regiju smestili velike kamperske zone, od katarine do nei poria
sitonija je druga priča. parče kopna koje daje atmosferu ostrva, ali su takve i cene, pa ko voli i može, nemam ništa protiv.
neko će otići 10 dana na sitoniju a neko za iste pare više voli 20 dana na moru pa izabere olimp.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 18:31 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Da sad videh da si u prvom postu naveo cenu pausala za prikolicu. :doh: Dobro nije na odmet da se vise puta vidi. ;)
Matori od kada si poceo da pises meni se ovaj kamp vrzma po glavi i malopre se setih da sam izvestaj o njemu citao na forumu kamper klub Srbija. :idea: Sve mi se nesto cinilo poznatim od pocetka tvog pisanja. :D Tamo je aktivan bio jos jedan prikolicar,cini mi se pod nikom Joe, i on je tako poput tebe provodio celu sezonu u kampu. Sa decom i unucima. Da li si bio aktivan i na pomenutom forumu i jesam li ja bas tvoje putopise citao tamo ?? :clap:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Poslednji put menjao Deki r-4 dana Četvrtak, 04 Februar 2016, 18:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 18:31 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 25 Jul 2015, 12:08
Postovi: 110
Lokacija: Beograd-Jug
Pol: Bata
hehe, treba da vidiš bujicu u pefkariju
verovatno ima na jutjubetu


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 18:34 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Jesi, i tamo sam pisao o ovom kampu... Više da obavestim ljude da je cena ok pa ko voli nek izvoli u gužvu kampa :smesko-gore-dole:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 04 Februar 2016, 18:37 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Da,da svaka ti cast na volji da podelis sa nama svoja iskustva. :greetings-clappingyellow: Necu te ja zadrzavati ako se jos cega setis ti samo pisi. Udri po tastaturi i tipkaj sve sto ti padne na pamet a vezano je za kampovanje. :D

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 06 Februar 2016, 09:54 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
https://www.google.rs/maps/@40.1483195, ... !1e3?hl=en

https://www.google.rs/maps/@40.1491519, ... ,16z?hl=en

okolo kampa:

http://www.tripinview.com/en/presentati ... 5&id=27862

http://www.tripinview.com/en/presentati ... 5&id=27864

http://www.tripinview.com/en/presentati ... 5&id=27865


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 06 Februar 2016, 11:27 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
dejevla je napisao:


AAA Bravo,svidja mi se!!! :clap:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 08 Februar 2016, 07:45 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
lukinvir je napisao:
Ajd' da jos jednom zamolim matorog da obradi kisne dane u Evridikiju. Mislim da mnogo godina provedenih pod Olimpom i steceno iskustvo mogu nam biti od neizmerne koristi.

Ima li u kampu ili blizini mestašce za gledanje tv-a, i za kupiti nešto od brze hrane (giros)?
Da li se plaća putarina ukoliko se od kampa ide autoputom do Leptokarije ili Katerinija?
Je li neko od kampera okvasio gaće u bazenima hotelskog kompleksa poviše kampa?

Matori, možda malkice potpomogne tvojem oporavku ako te bombardujemo morskim pitanjima pa se mislima preseliš na plažu tvog omiljenog kampa i mesta gde si sigurno najopušteniji. :more:
Želim ti da prvog dana ovosezonskog otvaranja kampa lično izabereš mesto za tvoj boravak tamo, a onda stižemo... :sator: :zurka: :kolo:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 08 Februar 2016, 09:52 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Ma sto se tiče kiše,tu je baš mikroklima čudo! Ako pada u Leptokariji kod nas u Grici(tako se zove to mesto gde je kamp) ni kapi kise. Prosle godine su bile 3 lepe kise i mozda 4 noci da je poprskala ni prasinu da skine za celu sezonu. Meni se desio jedan pljusak u junu,a bio sa od 28.05 do 26.06. Slike imate na postu I TO JE KAMPOVANJE.
Ajmo dalje: putarina je je od Soluna do kampa 2,20+1,20evra (odmah se placa). Pored kampa ima jos jedan kamp koji nije na obali vec preko puta hotela Dion. Zove se Mitikas,ima svoj sajt,studija,bazen ko ne zeli da sipci do plaze i ima giros. Tu je mirnije,skuplje za 2-3evra po danu od Evridikija ali imam utisak da si u njemu ko na selu da kampujes...Nema onaj miris mora ni takvu hladovinu. U hotel Dion se moze lako uci sa plaze,narucis pice i ceo dan si tamo.Potpuno su ok.Moj klinac je tu dobio gratis kockarnicu kad je snimao neki film u srpsko-grcko-makedonskoj koprodukciji. Hotel je perverzija: svi prizemni apartmani imaju svako svoj bazen a hotel je pritom na plazi!??? Oko Evridikija ima dosta apartmana:cene su od 25-40evra.Ovaj od 40je za 2 porodice. Ma sve ih znam,samo ako zatreba. Sto se tuce kvara na kolima,ne daj boze,i tu imamo ljude!!! Ja imam tv u prikolici samo mi treba onaj digitalni dodatak,ali sta ce mi,ja sam tamo na odmoru i s drustvom pijuckamo ko da svaki od nas ima svog donatora za jetru)))


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 08 Februar 2016, 10:04 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
Licno mislim da je MANA EVRIDIKIJA topla voda na tusevima u julu kad je kamp prepun. Mozes da se tusitas jedno od 18-20h. po grckom vremenu i to ti je to,tad ima tople vode i posle 22h bude. Ljudi kampovanje je to,a i taka mu cena pa biraj... Ja sam izveo iz prikolice tus da mi u wc ne bude vlaga,zagrejem vodu pa polako. Za 20-ak dana koliko ljudi u proseku ostaju,niko se nije osugao))) kupas se u moru,speres so na tusevima na plazi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Februar 2016, 10:56 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:29
Postovi: 2521
Lokacija: Vinchester city
Pol: Bata
Deki r-4 je napisao:
Tamo je aktivan bio jos jedan prikolicar,cini mi se pod nikom Joe, i on je tako poput tebe provodio celu sezonu u kampu. Sa decom i unucima.

Par puta si već pomenuo ovog kampera i njegove zanimljive opise. Zaintrigiralo me te ga nađoh na jednom forumu.
Evo da nam prebacim jedan deo njegovog posta:

"Svi mi imamo neke svoje standarde i prohteve, što je sasvim priprodno za nas kampere.
Oblast Pierie je zanimljiva zbog blizine granice sa Makedonijom i zbog svežine koju pruža planina Olimp, u pakleno toplim danima.
Što se cena tiče, one su takve kakve su, za nas su sigurno visoke, ili možda i nisu, nego su naša primanja mala.
U Italijanskim kampovima su cene slične, možda malo više, ali su kampovi mnogo uređeniji i nude mnogo toga više nego Grčki kampovi.
Sigurno da i južniji deo Grčke ima lepe kampove, ali mene nešto nije zanimalo da idemo dalje prema Atini. Sunion i Atinu smo obišli ranijih godina. Pieria nam je sasvim dovoljna za odmor i opuštanje. Volimo pred sezonu, tj. jun mesec, tada još nije velika
vrućina, a nije ni gužva na putevima i granici, u to vreme i cene su nešto niže."

Meni je vrlo zanimljiva činjenica da je Joe bio kojekuda, obišao svašta, i posle svega za kampovanje preferira oblast podno Olimpa i to u junu.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 09 Maj 2016, 18:33 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 08 Jun 2015, 15:23
Postovi: 80
Pol: Bata
Matori, ajd` samo se javni da si dobro.Pozdrav sa "Juzne pruge".


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 13:42 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 10 Maj 2016, 13:21
Postovi: 93
Pol: Seka
Par pitanja:
*temperatura mora kraj juna/početak jula (recimo od nekog 25-tog juna)- spominju se vode sa Olimpa,da li je voda zbog toga hladnija ?
*talasi - ima li ih često/stalno jer sam ih videla na dosta slika na googlu
*koliko je blizu autoput - na mapi je prilično blizu,smeta li?
*koliko ima izlaza na plažu iz kampa i da li ljudi iz okolnog smeštaja (ako ga ima) prolaze kroz kamp kada idu na plažu (to mi je bilo baš bzvz na Golden beach-u na Tasosu)?
*blizina civilizacije,što manje to bolje - osim tog kafića i prodavnice ima li šta? privatni smeštaj i sl. ili je LItohrono na 8 km najbliže
*bicikle - da li mogu da se voze po kampu (tj.deca da voze,ne mogu baš da zamislim koliki je),da li tim lokalnim putevima koji se vide na mapi može do Lit & Lep,da li je ravno,da li je prometno u smislu da li bi dete od 7 god.moglo da vozi?
*pisano je da nema parcela - kako to funkcioniše? Nadam se da ne u fazonu postaviš šator a onda se pojavi neko kome se svidi baš tu pored tebe na milimetar pa ti se popne na glavu
Čini mi se da je to sve :text-thankyouyellow:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 10 Maj 2016, 19:49 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Sreda, 03 Februar 2016, 09:48
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Pol: Bata
lukinvir je napisao:
Matori, ajd` samo se javni da si dobro.Pozdrav sa "Juzne pruge".

HVALA NA INTERESOVANJU!!! :op: Lepo se oporavljam,pa se nadam da cu drugom polovinim avgusta biti u kampu!!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 200 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.