Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 18:30

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 116 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Subota, 13 Jul 2019, 15:49 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Subota, 13 Jul 2019, 15:50 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Subota, 13 Jul 2019, 15:51 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Subota, 13 Jul 2019, 15:52 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Iskreno, najlepse su mi slike na kojima su njih dvoje, ali iz razumljivih razloga ne mogu da ih postavim!
:ljubac: :ljubac: za batu i snajku! :romance-grouphug:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Subota, 13 Jul 2019, 20:52 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač
Korisnikov avatar

Pridružio se: Nedelja, 20 Avgust 2017, 19:46
Postovi: 129
Lokacija: KS
Pol: Seka
Slatki mali Pefkari.
Plaza mozda nije najlepsa na Tasosu ali je zato voda najprozirnija. Tako prozirnu vodu smo vidjali jos samo na nekim plazama na Skopelosu.
Mi smo 2013. letovali u Pefkariju, u Pefkari Studios. Cak smo ubedili svekra i svekrvu da voljenu Paraliju zamene Pefkarijem. U nasem smestaju mesta nije bilo pa su otisli u hotel Akti. Bas su bili zadovoljni. Tada hotel jos uvek nije bio renoviran pa je cena bila bas povoljna, cini mi se da su placali nesto preko 700e polupansion za troje odraslih i dete.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Subota, 13 Jul 2019, 21:03 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Slika

Da, bas tako...slatki, mali...uvek voljeni...smrc...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Ponedeljak, 15 Jul 2019, 11:26 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Lepo je videti ga opet! :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Nedelja, 02 Februar 2020, 09:49 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
I tako, Boze zdravlja, ove godine cemo ga opet videti...u starom terminu, sezonskom... :ljubac:

Nazalost, sredina januara je bila kada smo se javili gazdarici, hotel je vec bio ceo rasprodat...tako da cemo, nadam se, prvi put "overiti" nove lux-apartmane, kod kampa... :ljubac:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Nedelja, 02 Februar 2020, 09:53 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Kao sto moze da se vidi, temu sam zapocela sa zeljom da predstavim Pefkari "po godinama i mesecima"...zivotne okolnosti mi nisu dopustile da se puno bavim forumom, pa sam stala sa opisima u 2010.

Od te godine smo poceli da "tasosujemo" jos u aprilu/maju, u zavisnosti od toga kada je padao Uskrs...od te godine smo, svake godine, bili za Uskrs na Ostrvu...nije nam bilo tesko da putujemo onoliko, da bismo tamo proveli 2-3 noci! :op-op:

Onda bih ja dosla izmedju 1. i 15. juna, kako koje godine...sacekala bih Zokija, pa bismo zajedno ostajali skoro do kraja jula...kako koje godine...a onda bih se ja vratila u septembru...opet, od 1.-15., kako koje godine...i ostajala bih bukvalno do 1. oktobra...bile su to divne godine! Slika

I tako sve do 2015., kada su krenuli problemi...poslednje 2 godine smo skratili dolaske...na Uskrs i 2-3 nedelje u Pefkariju...a onda, 3 godine zaredom, nigde nismo mogli da mrdnemo... :cry:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Nedelja, 02 Februar 2020, 10:07 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Ne znam da l' pomenuh, mnoge forumase sam prvi put videla i upoznala bas na Tasosu...mnoge- bas u Pefkariju...cak i one koji nisu bili na temi "Tasos"...sa starog mesta..."ispod mog suncobrana" je postalo mesto za druzenje, upoznavanje, sirenje drustva, velike ljubavi, dogovora za "gde cemo", druzenja sa Nikanom i devojkama iz njene agencije, davanje saveta i poznatima i nepoznatima...prilazili su mi i nasi i strani drzavljani, da pitaju "da li sam to ja- ta, koju znaju sa tog i tog foruma"...pitali me mnogi kako mi nije dosadno da, godinama...nedeljama...danima...budem "na istom mestu"...pokusavala sam da objasnim da ja nisam sama "na tom mestu"...niti sam igde "sama"! :mrgreen:

Cim bih se smestila na svoju lezaljku, sklapala sam nova poznanstva i prijateljstva...plus sto su uvek bili tu neki ljudi koje poznajem...prijatelji prijatelja su dovodili svoje prijatelje/poznanike/rodjake/partnere, pa se druzina sirila "progresivnom progresijom"! :smesko-gore-dole: :op-op: :op: :ljubac:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Pefkari
PostPoslato: Nedelja, 02 Februar 2020, 10:13 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Taman da nikog drugog nisam "imala", da se ni sa kim drugim nisam druzila, imala sam uvek drustvo mojih forumasa-Tasoslija! :op-op: :ljubac: :romance-grouphug:

Deset dana bi svakodnevno bili sa mnom jedni, pa deset dana drugi...devojke su me zvale svako vece da budem sa njima "u gradu"...ili da idemo kolima u Limenariju...ili negde drugo...Dext i Lucky, Del i Lepotica, Jelena i Bata, Baki i Jaca, su me provozali i proveli svuda po Ostrvu...ili bili sa mnom po celi dan na plazi...pa prijatelji koji nemaju veze sa forumima, ali sam ih zive udavila pricama "o mom Ostrvu", hotelu, Pefkariju, forumasima...kamperi su mi dolazili, Blaza sa Pahisa, Teddi- odakle god (kako kad je bila u kom mestu smestena)...Bane i Dext su dolazili "u paru", da popiju pivce ispod mog suncobrana i da Bane "leci ljude carobnim kamenom"! :smesko-gore-dole: :ljubac: :ljubac: Dejevla i Novosadjani su dolazili "preko mora", plivajuci... :ljubac: :ljubac: Nekada su bile divne "noci punog meseca", koje smo provodili sa kamperima-forumasima...nas PreCednik je bio dobrovoljac za pravljenje rostilja...kako se drustvo stalno sirilo, pitala sam ga, mnogo puta, kako izdrzava da pece, po vrucini, uz komarce, onolike tone mesa, hleba, svega! :ljubac: Posle ozderavanja, uz pivce i vino, kretalo se ka plazi, na nocno kupanje... :op-op: :ljubac: :romance-grouphug:

Poenta je sledeca- fenomenalno smo se druzili i voleli i u tome je bila moja velika tajna "ljubavi prema Ostrvu"! :ljubac: :romance-grouphug:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 116 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.