Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Nedelja, 17 Januar 2021, 16:33

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
PostPoslato: Petak, 22 Januar 2016, 21:41 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 17:43
peff važno je da si glavna... :clap:

hvala na komplimentima :oops: naročito za fotografije :smesko-gore-dole:

Zatvoreni deo banjskog kompleksa u kojem ste se vi baškarili ostavili smo za neku zimsku posetu :)

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 01 Mart 2016, 12:02 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 19 Avgust 2014, 23:47
Pol: Bata
Bili smo ovog vikenda u Đuli. Krenuli smo u subotu ujutru, popodne proveli na bazenima, kao i u nedelju od otvaranja pa do 15h. Najkraće:

Cena ulaska u zatvoreni kompleks je nepromenjena, vikendom je ulaznica za odrasle 12€, radno vreme od 10-19h.

Javni parking na obeleženim mestima u okolini ulaza u kompleks bazena, kao i oko pešačke zone u centru grada se plaća i nedeljom od 6-18h, i zimi a naročito leti :) što mi je prošli put bila nedoumica. Za 100 HUF ćete imati oko 40 minuta, kad prevedete u dinare - oko 1 din. po minutu. Zato svaki privatni smeštaj ima svoj parking, u dvorištu ili ispred kuće tako da to nije neki problem.

Bili smo smešteni u ODLIČNIM apartmanima, po ceni od 26€ noćenje za dvoje. Zaslužuju maksimalnu preporuku: Gelleny Lux Apartman (da ne bude zabune, postoje još neki koji imaju u nazivu Gelleny). Kao što smo i očekivali, vlasnica je dozvolila da u nedelju ostanemo dokle smo tražili, bez doplate. Ovi apartmani su udaljeni oko 800m od ulaza u bazenski kompleks, dakle 10-ak minuta lagane šetnje (natovareni sa rancima :) )

Magistralni put od Segedina do Đule je besprekorno sređen tako da je sada (iz Beograda) najbolje tuda ići, a ne preko Rumunije, kad već vinjeta mora obavezno da se pazari.

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 15 Februar 2018, 17:40 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 19 Avgust 2014, 23:47
Jedan noviji tekst o banji Đula i hotelu Erkel, jedinom koji ima "toplu" vezu sa kompleksom bazena.
https://www.ekapija.com/news/2026915/banja-djula-u-madjarskoj-uzivanje-u-gastronomiji-bazenima-velnesu-lekovitoj-vodi

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 27 Februar 2020, 09:21 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Pol: Seka
Djula se "ponovila" u decembru 2019. Bili sa decom... :ljubac:

I, evo- sada, sa prijateljima! :ljubac: Bili smo od nedelje do utorka...pokazalo se kao dobar izbor!
Bili smo u novom smestaju, za sada- najblizem spa-centru! :op-op: Mozda je udaljen 300 m u pravoj liniji...bukirali smo apartman sa prakticno 2 studija, koji su spojeni vratima...jedan ima kupatilo i poseban wc, a drugi je prostorniji, samo sa kupatilom...u oba imate kuhinju sa resoom, ketlerom, posudjem, escajgom, soljama i casama za vodu, vino, kafu, caj...cediljku za sudove, dasku za secenje, makaze...imate susilicu za ves, fen...sve u svemu, vrlo smo zadovoljni...kuca je odmah uz glavnu ulicu...jeste prometno, ali meni to nije smetalo...nas smestaj je bio u prizemlju...neko bi se mozda uplasio da moze neko da mu uskoci...ja nisam...svuda su kamere okolo...osvetljeno je...a i racunam- turisticko je mesto, kome trebaju moje "pinkle"?! :mrgreen:

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 27 Februar 2020, 09:52 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Pol: Seka
Za nekih 6-7 dolazaka, ovo nam je cetvrti smestaj...i prvi put da sam obisla jedan od 3 muzeja, za koje znam...bila sam vise nego odusevljena postavkom! Toplo preporucujem ovo mesto za obilazak...cena ulaznice je 2500 ft...ili negde oko 8 €...setala sam hodnicima i sobama "Dvorca Almasi" vise od 2 i po sata..."igrala se", jer je muzej u fazonu "multimedijalna, interaktivna zabava"...potrudicu se da ne "udavim" fotkama...upozoravam- probacu! :mrgreen:

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 27 Februar 2020, 21:55 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 22:29
pefkari je napisao:
.upozoravam- probacu! :mrgreen:

Мали весељаче :D

Vrh
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 27 Februar 2020, 22:32 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 20:00
Udri pefka, mene baš zanima pošto ženče stalno napominje da bi da ponovi Đulu. A zna se u našoj kući ko naređuje a ko kofere nosi.

Vrh
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 67 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 1 sat

Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.