Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 13:07

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
PostPoslato: Petak, 16 Oktobar 2015, 16:42 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 16 Oktobar 2015, 16:40
Postovi: 2
Hey hey, Izvinjavam se unapred ako je ova tema postavljena u pogresnoj kategoriji :)

Nekolicina nas entuzijasta zeli da pokrene jedan simpatican projekat, pa bi smo zeleli da pronadjemo jos zainteresovanih ljudi koji bi se ukljucili u sam proces organizacije...

Ukratko, plan je napraviti neki kao camp event gde bi se ljudi okupljali, druzili i razmenjivali znanja i iskustva... a da bude pod tematikom plemenskog zivota... tako kao neki role play...

Za vise informacija pogledajte https://www.facebook.com/TribeRLRP

Slobodno pitajte sta god vas zanima... :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 17 Oktobar 2015, 17:55 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Petak, 16 Oktobar 2015, 16:40
Postovi: 2
Evo da dodam i ovo…

Tema je vezana za Tribe ali nema potrebe da to sada bude nesto previse rigorozno i ekstremno.
Skroz je ok da ljudi dodju i da ponesu sta im treba od kamp opreme, ali u nekim granicama normale. Sator je ok, vreca za spavanje, podloga i tako jos po nesto od te osnovne opreme... ali ne da neko dodje sa nekom ogromnom kamp prikolicom i da donese televizor i da rasiri laptop, tablet i ostale gedzete. :)

Bilo bi lepo da se ljudi druze i da uce jedni od drugih. Recimo, bilo bi interesantno da se naprave one kucice od blata i pruca, ali nije obavezno spavati svaku noc u tome ako se neko ne oseca prijatno. Bilo bi lepo da covek nauci kako da napravi luk i strelu, pa da malo vezba gadjanje, ali nema potrebe da sada lovi time da bi se prehranio… ili da ako neko zeli da skuva sebi kafu da mora uvek da pali vatru trljanjem drveta o drvo…

U sustini, da sve ono sto je ljudima zanimljivo u svakodnevnom zivotu, da se nekako prilagodi ovoj temi.
Ko voli da kuva, neka proba da osmisli neka plemenska jela.
Ko voli da igra, neka osmisli neku plesnu koreografiju.
Ko voli da svira, neka osmisli neku plemensku muziku…
Ko voli jezike, neka razvija novi plemenski jezik…
Itd…

I tako malo po malo, kockice se sklope, pa i onaj ko nije vest u necemu moci ce da uci od drugih. Na primer, ja licno nikada nisam napravio neku posudu od gline, ali bi mi bilo skroz interesantno da mi to neko pokaze. Ceo proces od pronalaska pogodne zemlje/gline, pa oblikovanje, pa pecenje… pa onda na kraju mozda i neko ukrasavanje nekim posebnim prirodnim bojama… Ili recimo djembe (africki bubanj)… Skoro sam poceo da se zanimam time. Daleko sam od profesionalca i isto tako veoma daleko od dovoljno dobrog izvodjaca, ali eto bar sam se potrudio i naucio sam par ritmova od nekih ljudi, pa ako ja recimo znam 3 ritma i neko drugi zna neka druga 3 ritma, mi cemo onda obojica kasnije znati po 6 ritmova jer smo “ukrstili” nase znanje. :)

Sta je nama sada konkretno potrebno?

Da mi pronadjemo ljude koji bi se rasporedili po odredjenim kategorijama i moderirali komunikaciju sa drugim ljudima iz te kategorije…

To uopste ne mora da bude neki profesionalac. Bitno je samo da covek poseduje zelju da se ukljuci.

Eto, prost primer -> Body paint. Neko moze da kaze: “Mene zanima body paint, imam nekih osnovnih znanja i voleo bih da se ukljucim u ovu pricu i da radim na tome sa drugim ljudima”

Ako ima jos pitanja, slobodno pitajte. Kontam… tu smo, nasi smo, bar ne moramo jedni od drugih da se snebivamo. :)

Nadam se da ce ova tema da zazivi :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.