Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Petak, 29 Mart 2024, 12:01

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5668, 5669, 5670, 5671, 5672, 5673, 5674 ... 6707  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 09:32 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
jack je napisao:
pefkari je napisao:
IvanBP je napisao:
Tedi, lepo je ovo, nema šta. Ja probao da rezervišem da vidim cenu ali nema mesta. Možda zato što sam stavio i dvoje dece. Možda nemaju četvorokrevetne apartmane. Od vas ovde sam čuo cene. Za nas sa jeftinijim ulaznicama nedostižno. Za mnoge očito primamljivo. Kad vidim ovakav smeštaj, ne mogu da se ne setim Bob Rockavi njegovu čuvenu izjavu da je "Bolje živeti 100 godina kao bogataš nego 7 dana u bedi".


Ziveo "Alan Ford"! :mrgreen:


Imam zbunjujući (sociološki) odnos prema ovoj izjavi (zapravo prema celoj fordovskoj nadrealnoj farsi koju i dalje živimo), tj. osećam isto što i prema maslačku: mnogo lepo izgleda, ali u tuđem dvorištu...


Draga, moje shvatanje tog stripa i jeste da se sprda sa moralnim licnim i drustvenim anomalijama...i zato mi je i zanimljiv...otkad sam ga prvi put uzela u ruke...a bila sam bas mala...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 09:35 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Brzi je napisao:
pefkari je napisao:
Tedi je napisao:
http://www.booking.com/Share-z7ndv3

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Idem da se roknem! :|


Ma nemoj da se nerviraš. Pročitao sam ocene i kad sam video ovo: "I would not consider breakfast included, only coffe and tea. I would recommend once at two days, to ensure the cleaning of the house.", odmah sam odustao!

Ovo je, ako se ne varam, u onom "vikend" naselju pored Glifonerija, ka Pahisu. Šetao sam se tuda i bilo je lepih kuća. Baš sam pomislio kako bi mi pasovala neka kućica tu.


:think:

A meni je sve to lepo, ali ja- ovakva, mogla bih u takvoj kuci samo da "izgledam"...sto rece Miki- ne bih znala ni da se ponasam! :lol: Strah bi me bilo da se opustim, da nesto ne "pokvarim"....fenseraj je meni samo za slikanje..obicni ljudi obicno zive...u obicnijim prostorima... :shifty:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 09:37 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Tedi je napisao:
Bar sam vas navela na diskusiju! Nego ajde pomoc meni, odmor od 1.septembra, ima li neko neko tajno mesto u Srbiji, sto izolovanije i mirno, po mogucstvu u blizini neke vide, jezero, reka, bar potok i da nije mnogo daleko od Bgd?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Ovih dana smo i sami bili na jednom takvom mestu...u normalna vremena...ali, pricajuci sa ljudima, vidim da su sve iole atraktivne destinacije dupke pune! I smestaji, i prostori za jednodnevni izlet...naciji je potreban oporavak u prirodi!

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 09:41 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15619
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
pefkari je napisao:
Tedi je napisao:
Bar sam vas navela na diskusiju! Nego ajde pomoc meni, odmor od 1.septembra, ima li neko neko tajno mesto u Srbiji, sto izolovanije i mirno, po mogucstvu u blizini neke vide, jezero, reka, bar potok i da nije mnogo daleko od Bgd?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Ovih dana smo i sami bili na jednom takvom mestu...u normalna vremena...ali, pricajuci sa ljudima, vidim da su sve iole atraktivne destinacije dupke pune! I smestaji, i prostori za jednodnevni izlet...naciji je potreban oporavak u prirodi!


Pa Tedi pita za septembar, gro stanovništva je vezano za školsku godinu, pa ja verujem da neće biti baš toliko frka

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 09:45 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
milenaidaki je napisao:
pefkari je napisao:
Dzejmija Olivera! :haha: U neko doba sam skocila iz kreveta i rekla Zokiju:" Ovaj covek je lud, sad mi dodje da udjem opet u kuhinju i kuvam!" :shifty:
:lol: Znam, kada one kuva sve izgleda brzo i lako... samo se treba setitit da mu neko pre emisije sve to kupi, opere isecka....


Miki, secka on sam...ali ima i ogromnu dobro organizovanu kuhinju, sve aparate i preparate, alatke...vise rerni...ogroman pult za rad...meni je, za pocetak, to ogroman problem..da bih uradila "ovo", moram da premestim stvari na drugo mesto...pa da vracam...ja perem sve sudove i alatke, a ne masina...ili neko drugi... :mrgreen: ...ima zacinsko bilje nadohvat ruke, avane...ja sam to sve kupovala i nabavljala godinama...i gomilu raznog voca i povrca u frizideru i cinijama- uvek! Ne zivi "srpski san", u kome nabavljas samo ono sto ti treba za danas...ili za par dana! :mrgreen:

Divim mu se zato sto se vidi da covek voli to da radi...da uziva u eksperimentisanju, zna "sta sa cim ide"...a i njemu "kapne sa serpe"...ne ispadne bas idealan oblik kore...on se igra, a od toga dobro zivi! To je kljuc uspeha! :op-op:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 09:45 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
jack je napisao:
pefkari je napisao:
Tedi je napisao:
Bar sam vas navela na diskusiju! Nego ajde pomoc meni, odmor od 1.septembra, ima li neko neko tajno mesto u Srbiji, sto izolovanije i mirno, po mogucstvu u blizini neke vide, jezero, reka, bar potok i da nije mnogo daleko od Bgd?

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Ovih dana smo i sami bili na jednom takvom mestu...u normalna vremena...ali, pricajuci sa ljudima, vidim da su sve iole atraktivne destinacije dupke pune! I smestaji, i prostori za jednodnevni izlet...naciji je potreban oporavak u prirodi!


Pa Tedi pita za septembar, gro stanovništva je vezano za školsku godinu, pa ja verujem da neće biti baš toliko frka


Cenim da ce guzve biti sve dok bude lepo vreme...penzioneri i deca predskolskog uzrasta ne gledaju na to koji je mesec...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:05 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15619
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
pefkari je napisao:
jack je napisao:
pefkari je napisao:
Ziveo "Alan Ford"! :mrgreen:


Imam zbunjujući (sociološki) odnos prema ovoj izjavi (zapravo prema celoj fordovskoj nadrealnoj farsi koju i dalje živimo), tj. osećam isto što i prema maslačku: mnogo lepo izgleda, ali u tuđem dvorištu...


Draga, moje shvatanje tog stripa i jeste da se sprda sa moralnim licnim i drustvenim anomalijama...i zato mi je i zanimljiv...otkad sam ga prvi put uzela u ruke...a bila sam bas mala...


Zanimljiv je AF i meni, ali ne u kontekstu 'živeo' - to sam komentarisala. Radije ga ne bih živela :lol:
Kao što i maslačak volim da gledam, ali ne u svojoj bašti :haha:

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:07 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15619
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
Prezidentu hvala za sveti petak. Isti ćemo konzumirati kasnije popodne. i to u varijanti 'predodmorskog' petka :op:

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:23 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
pefkari je napisao:
Miki, secka on sam...ali ima i ogromnu dobro organizovanu kuhinju, sve aparate i preparate, alatke...vise rerni...ogroman pult za rad...meni je, za pocetak, to ogroman problem..da bih uradila "ovo", moram da premestim stvari na drugo mesto...pa da vracam...ja perem sve sudove i alatke, a ne masina...ili neko drugi... :mrgreen: ...ima zacinsko bilje nadohvat ruke, avane...ja sam to sve kupovala i nabavljala godinama...i gomilu raznog voca i povrca u frizideru i cinijama- uvek! Ne zivi "srpski san", u kome nabavljas samo ono sto ti treba za danas...ili za par dana! :mrgreen:

Divim mu se zato sto se vidi da covek voli to da radi...da uziva u eksperimentisanju, zna "sta sa cim ide"...a i njemu "kapne sa serpe"...ne ispadne bas idealan oblik kore...on se igra, a od toga dobro zivi! To je kljuc uspeha! :op-op:
Pa to sam htela i da kažem, kada mi kuvamo, o mnogo toga se "spotičemo", a čovek stvarno jeste genije! Ja najviše uživam da ga gledam, ali ne i da pokušavam da ga kopiram! :lol:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:26 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Uuuu, ja sam ispisala citavu svesku njegovih recepata...neke sam i probala! ;) Zaludeo me je jos onomad, kad se kod nas pojavio...zbog njega sam kupila avan...knjigu...poludela zena! :lol:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:29 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
pefkari je napisao:
fenseraj je meni samo za slikanje..obicni ljudi obicno zive...u obicnijim prostorima... :shifty:
Posebno kada je nefunkcionalan, a kako vidim toga ima često! :D


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:30 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
pefkari je napisao:
Uuuu, ja sam ispisala citavu svesku njegovih recepata...neke sam i probala! ;) Zaludeo me je jos onomad, kad se kod nas pojavio...zbog njega sam kupila avan...knjigu...poludela zena! :lol:

:lol: :clap: Najvažnije da čovek ima neki hobi! :ljubac:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:36 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
jack je napisao:
Imam zbunjujući (sociološki) odnos prema ovoj izjavi (zapravo prema celoj fordovskoj nadrealnoj farsi koju i dalje živimo), tj. osećam isto što i prema maslačku: mnogo lepo izgleda, ali u tuđem dvorištu...
Nije ni meni taj strip nešto ostavio mnogo veliki utisak, ja lično više volim citate recimo Duška Radovića, Star Wars filmova, domaćih filmova i tako to, a volela sam da čitam neke druge stripove. Jeste da je kultni i jeste da svi koji drže do modernog obrazovanja treba da to znaju, što me baš briga. Ako mi nešto nije lepo, nije mi lepo. Alan Ford je sve, ali svakako ne izgleda baš nešto lepo (na oko), što ne bismo mogli kazati za maslačak i šta ti je on skrivio! :lol:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 10:52 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Evo lepote! :ljubac:

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 07 Avgust 2020, 11:02 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
milenaidaki je napisao:
jack je napisao:
Imam zbunjujući (sociološki) odnos prema ovoj izjavi (zapravo prema celoj fordovskoj nadrealnoj farsi koju i dalje živimo), tj. osećam isto što i prema maslačku: mnogo lepo izgleda, ali u tuđem dvorištu...
Nije ni meni taj strip nešto ostavio mnogo veliki utisak, ja lično više volim citate recimo Duška Radovića, Star Wars filmova, domaćih filmova i tako to, a volela sam da čitam neke druge stripove. Jeste da je kultni i jeste da svi koji drže do modernog obrazovanja treba da to znaju, što me baš briga. Ako mi nešto nije lepo, nije mi lepo. Alan Ford je sve, ali svakako ne izgleda baš nešto lepo (na oko), što ne bismo mogli kazati za maslačak i šta ti je on skrivio! :lol:


Meni je sve stripove "otkrio" moj stariji brat od tetke...bio je stariji 5 godina i bio je moj autoritet...kod njega sam prvi put videla i citala i Blek Stenu, Zagora, Komandanta Marka, Kit Telera... :mrgreen: Do tada sam citala samo Denisa, Baju i sestrice, Porodicu Tarana...Hogara Strasnog... :mrgreen: Imala sam oko 10 godina...to ne znaci da nisam procitala gotovo sve iz Decje biblioteke, najvece u Beogradu, a mozda i sire, koja je bila preko puta nase kuce! :op-op:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5668, 5669, 5670, 5671, 5672, 5673, 5674 ... 6707  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.