Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 16:06

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100594 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4997, 4998, 4999, 5000, 5001, 5002, 5003 ... 6707  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 12:49 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
ivkabg je napisao:
Pef tvoj tata je isto godiste ko moj deka, malopre sam ga zvala nismo se culi 10dana, ali jos uvek spava.
Ivka i ti imaš starinu u familiji! :clap: Neka ga služi zdravlje!
Najvažnije je da ste vi išli na more i tamo bili zajedno, jer deca brzo rastu i sve to brzo prođe. Uživaj u njima dok su male! :ljubac: Brz oporavak tvom mužu. Hvala ti što me podseti na roditeljski!

DextO!? :nevera: :D :ljubac:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 12:50 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Tedi je napisao:
Pefka, sta da kazem, kad sam dosla do dela da te poljubio, suze su mi same potekle. A na ulici sam i gledaju me ljudi. Kad se sve sabere ipak je dobro proslo. Cuvaj se

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk


Isto je i sa mnom...kad god pomislim na taj trenutak, suze mi krenu...jos kad sam videla sliku... :cry:

milenaidaki je napisao:
pefkari je napisao:
Eto...
Juce sam se osecala slomljeno i bolesno..."danas je novi dan"...boli i dalje, ali zivot tece...
:cry: :romance-heartbeating: Vidiš, dobro mu je tamo, lepo ga neguju, a i taj Nebojša je divan. Pef, ne može drugačije, tako je najbolj i za njega i za vas! :romance-grouphug:

Sada mislim i zamišljam, kako bi mi bilo da me moja mama jednog dana ne prepoznaje. Šta bih i kako bih se osećala i ne mogu to da zamislim. Stvarno je mnogo teško. :(


Jos nismo u toj fazi, da nas ne prepoznaje, da kaze da ne zna ko smo, Bogu hvala! Vidi se, bar ja primecujem, drastican "pad svega sto je bio on"...smrsao mi je, ostario u licu...osoba koju su slikali tog dana kad je primljen u dom i ona juce, razlikuju se 20 godina, veruj mi! I misljenje, koliko god da je bilo osteceno pre 2 nedelje, sada je u gorem stanju...i pamcenje...i onda se setim doktorovih reci, od pre 3 godine, da ce naglo propasti bude li smesten u dom...sad shvatam sta je dr hteo da kaze...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 12:54 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
ivkabg je napisao:
... Muz je na odmoru povredio prst nije izgledalo lose, ali se stanje pogorsalo tako da je odmah otiso juce kod hirurga i prst mu je bas pod jakom infekcijom...
Pef tvoj tata je isto godiste ko moj deka, malopre sam ga zvala nismo se culi 10dana, ali jos uvek spava.


Nadam se da ce sve brzo da se resi...povrede bas znaju da upropaste putovanje! Zelim mu brz oporavak!
Sto se tice deke, lepo je sto ga zoves i brines! :ljubac: Ja sada ne mogu da pricam sa tatom, jer nema telefon pored sebe...zato od jutros, dok radim, slusam nase razgovore od par dana pre odlaska u dom...nedostaje mi kontakt s njim...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 12:58 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Decooo, dogurasmo, i ovde, do 5000. strane! :ljubac: :romance-grouphug:
Volim vas, neka potrajemo bar jos dok ne ostarimo svi! :ljubac:
Poklopilo nam se 5 godina i 5000 strana! :romance-grouphug:

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 13:10 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 22:29
Postovi: 11134
Гле, Бан без тиграсте гаћке.
И Декстон с косом.

_________________
τα ταξίδια στην καρδιά...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 13:50 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
pefkari je napisao:
da ce naglo propasti bude li smesten u dom...sad shvatam sta je dr hteo da kaze...
:( Što ti je čovek.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 13:51 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
pefkari je napisao:
Decooo, dogurasmo, i ovde, do 5000. strane! :ljubac: :romance-grouphug:
Volim vas, neka potrajemo bar jos dok ne ostarimo svi! :ljubac:
Poklopilo nam se 5 godina i 5000 strana! :romance-grouphug:

Slika


:op-op: :ljubac: :romance-grouphug:

Jelkić, gde si? :ljubac:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 13:53 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Sinoć na mesečini...

Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:18 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Muz me zeza a mozda je i ozbiljan da hoce da kupi motor. Posto smo imali vremena posmatrali smo vozila u kampu. Kad je video Holandjanina kako iz kombija isteruje motor resio je da mu to treba :) Ja sam pre za to da kupimo kamper, ali ne onaj klasican nego kao kombi koji unutra ima krevete, tako da jutros gledasmo koliko to kosta. Inace u kampu se voze bicikle, hit su one elektricne, nose se i neke daske za surfing, gumeni camci. Onaj Volcvagen Californija mi je bio bas zanimljiv, ali kad sam videla koliko to cudo kosta polovno nije mi dobro :) Sad nadjos neki moj nislija prodaje neki Pezo kamper, vrhunski izgleda ali cena sitnica :)
ovako nesto za nas https://www.polovniautomobili.com/kampe ... geot-boxer


Poslednji put menjao ivkabg dana Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:26, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:24 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
milenaidaki je napisao:
ivkabg je napisao:
Pef tvoj tata je isto godiste ko moj deka, malopre sam ga zvala nismo se culi 10dana, ali jos uvek spava.
Ivka i ti imaš starinu u familiji! :clap: Neka ga služi zdravlje!
Najvažnije je da ste vi išli na more i tamo bili zajedno, jer deca brzo rastu i sve to brzo prođe. Uživaj u njima dok su male! :ljubac: Brz oporavak tvom mužu. Hvala ti što me podseti na roditeljski!
:

Imam dvoje dede zive jedan ima 88 drugi je mladji 82.
Deca su jedno 2 drugo 6, ocekivala sam od starije da ce biti bolja i razumna, a ona se samo ljutila za svaku sitnicu, nije slusala, bas me iznezadila kad je imala 2 pa i 3god nema sta nismo obilazili sa njom. Sad je bila jako neposlusna i svadjala se sa mladjom, znale su da se i pobiju, cak je i mene stipala ova starija uzas. Meni je to totalno neshvatljivo za tako veliko dete ili im je to opet neka faza u razvoju.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:27 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Da se nadovezem na ovu tvoju pricu...ovih dana, kako sam bila aktivna i trcah sa kraja na kraj grada peske i prevozom, videh svakojaka cudesa...poslednji je bio hit: covek 70-tih godina, dobrodrzeci, projaha, u odelu sa sve kravatom, na nekom "kombinovanom" vozilu...nit' je motor, nit' je bicikl, nit je trotinet...nego "nesto izmedju"! Delovao je kao "Ajnstajn na nekom novom otkricu"! :mrgreen: Taj "cosak" ulice je i inace jako prometan...njome vise ni pravi autobus ne moze da prodje- samo mini-busevi! Sirili trotoar, sirili, posekli drvorede...i napravise uzas od jedne lepe, stare beogradske ulice...da se ja pitam, taj ko je to tako "isprojektovao" isao bi na dozivotnu robiju! Ali me niko nista ne pita, te...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:30 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Inace, ovo je moj san!

Slika

Slika

Slika

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:34 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Miki srecan ti rodjendan !!! :ljubac: :ljubac: :ljubac:

Sada vec sa velikim zakasnjenjem ali iz sve snage ! :clap: :dance:

Ivka uzivajte u prelepom septembru i Pelionu. :sator: Rado bismo vam se prikljucili iz ovih stopa. :roll: :P Sto se tice kampera i raznoraznih polukampera,venova i slicno sve je to prilicno skupo za nase uslove. :doh: :hand: Ono sto je pristupacno je staro i zahteva prilicno reparacije. :confusion-shrug: Inace je ta kombi varijanta extra,moj mladji kolega je prepravio stariji Mercedesov kombi i sada uzivaju u carima divljeg kampovanja i obilaska Grcke drzave. :dance: :clap: :kolo:

p.s Srecna nam 5000 - ta stranica !!! :kolo:

Dobar vam dan Ostrvljani ... :romance-grouphug:

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:51 
Nije prisutan
Putnik
Putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 23:28
Postovi: 679
Pol: Seka
Deki r-4 mi vec u lepom nam Beogradu :) Taj mercedes smo gledali ali onaj koji ima 5 ili 6 sedista a pozadi lako moze da se naprave police i krevet. Kuhinja u kamperu mi je bezveze bitno nam je samo da ima dosta mesta za odlaganje i krevet.
mozemo da skupimo ekipu za sledece leto ako ima zainteresovanih Hellas ili Sikia nije ni bitno. Inace nisam se organizovala da udjem u Hellas ali ono sto sam videla sa plaze, je ok kamp nista posebno, prosecno, cak ima mesta sa mnogo manjim hladom nego u Sikiji.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:57 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 18:30
Postovi: 6074
Lokacija: Live to camp,camp to live . . .
Pol: Bata
Citajuci dve strane unazad skapirao sam da ste vec stigli. :D U tom slucaju dobro nam dosli !!! :text-welcomewave: Nadam se da ste uspeli da se kolko tolko resetujete i odmorite. :think: :pray: Kada se slegnu utisci i uvatite vremena dogovaramo se i vidjamo na kafici. :clap: :dance:

Ma bitan je samo kombi dobrog limarijskog i mehanickog stanja sa regularnim prednjim sedistima, sve ostalo pozadi je stvar maste i kreativnosti i uz ne velika ulaganja moze da se dotera u jako lepo izdanje. :roll: :P

_________________
svima dobro nikome zlo,nama sta preostane


Poslednji put menjao Deki r-4 dana Četvrtak, 12 Septembar 2019, 14:59, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100594 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4997, 4998, 4999, 5000, 5001, 5002, 5003 ... 6707  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.