Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Petak, 29 Mart 2024, 13:21

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6318, 6319, 6320, 6321, 6322, 6323, 6324 ... 6707  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Kafić
PostPoslato: Ponedeljak, 24 Januar 2022, 16:52 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 02 Septembar 2014, 12:38
Postovi: 2677
Lokacija: NS
Pol: Seka
Blaža je napisao:
Teško, ja šta sam putovao - putovao sam.

Šta teško?!! Pa tvoje vreme tek dolazi! Vrlo lako se sklapaju poznanstva kada si bez obaveza :D

_________________
Ako zelis da budes neko zaista poseban budi ono sto jesi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 24 Januar 2022, 17:55 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15619
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
urbi je napisao:
Hellou evribadi :romance-grouphug:

Ja sam se poslednjih dana družila sa omikronom :D simptome skoro i da nisam imala i bez vakcine... Svi u firmi smo tako prošli, sa vrlo blagim skoro nikakvim simptomima. Ali kad je jedna koleginica objavila da je pozitivna svi smo se testirali i svi bili pozitiva :D

Sad imam zeleni sertifikat i naški i EU :mrgreen: pa mogu da planiram i neko putovanjce 8-)
A i ja razmišljam o Grčkoj mada bih volela i Italiju da posetim ali se oni ne daju videti...

Do daljnjeg , Mađarska je uvek u igri pa ako ima nekog ZA nek se javi ;)

ZAr sumnjaš da ima ZAinteresovanih?! :smesko-gore-dole:

Nakon Engleza će možda i svi ostali da se relaksiraju u narednom periodu, al sertifikat 'leba ne traži za narednih 6 meseci :whistle:

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 24 Januar 2022, 18:26 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 20:00
Postovi: 3452
Lokacija: Bačka Palanka
Pol: Bata
Opa, opa, vidi Blaža stigao. E to je pravi vesnik proleća i leta. Kad on dođe kreću rezervacije.

Ja bih rado negde putovao ali gde, ne znam. Bili smo jesenas par dana na Zlatiboru i ne verujem da ćemo do mora negde. Gde na more, ne znam.Znam samo da mi se smeši službeno dosta da putujem, što na dnevnoj varijanti, što sa noćenjem.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 24 Januar 2022, 22:15 
Nije prisutan
Predsednik Rep. Palataki
Predsednik Rep. Palataki
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 22:32
Postovi: 7013
Lokacija: Rep. of Palataki
Pol: Bata
jack je napisao:
Brzi je napisao:
Ja sam se uželeo mira i tišine. Da pošaljem ženu i decu na more?


:lol: Ako je frka, mož da ih šalješ i negde bliže, u svojtu, preferabli na selo... radi čistog vazduha, jake 'rane, prostora za igranjac i tako to... :D Babe i tetke da se obraduju, deca da se izjurcaju...
Sad kad je gotov raspuS, imaš jak izgovor da ne ostaješ i ti s njima, nego da se žrtvuješ da zaradiš lebaC :lol:


Ja što sam raspustovao, raspustovao sam. Nema toga više, već godina treća da ni sa Božićem ne spajamo. Od godine (N)ove više ni vikendi ne postoje. Radi se subotom i nedeljom, na pet lokacija, od kojih su dve van Beograda. Treba obrazovati generacije nove, pa makar im išli na noge. "I to je tako!" To vam je objašnjenje zašto ni petak više ne slavim, iako je to najznačajniji praznik naše RP. Morence mi još ukinuli nisu, ako se to desi, pokazaću im p...

_________________
Sve što možeš da opeglaš danas, ne ostavljaj za sutra!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 01:23 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 19 Avgust 2014, 23:47
Postovi: 1590
Lokacija: Изгубљен у свемиру
Pol: Bata
Brzi je napisao:
...pokazaću im p...
Šta ti je ovo? Nešto na latinskom?
BTW, pišti mi comp kad neko pomene Grčku, a to se ovde često dešava... promenio sam postavke, tako da sada reaguje na ičk

_________________
:violin:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 07:09 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:40
Postovi: 6131
Pol: Seka
Blaža je napisao:
milenaidaki je napisao:
Blaža je napisao:
Sinoć pričam sa ćerkom na tu temu. Rekoh, umro Balašević, umro Aki, šta ćemo mi sad da slušamo. Ona sarkastično odgovori: "Rastu" :D
[emoji38]

Dobro su nam svratio! :ljubac: Da li je vama u planu neki južni deo Grecije ili Italije?


Teško, ja šta sam putovao - putovao sam. Ćerka raširila krila, što bi reko Toma: poraslo dete, osamostalilo se, pa će sa društvom, a ja sam mogu samo u neku banju da ganjam matore usedelice :smesko-levo-desno:
Druze bre, tek si na pocetku! Nego nisi pazio na casu, secas li se da sam detaljno pisala da je prva smena na Tasosu kraj maja, prepuna udovica zeljnih ljubavi!

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

_________________
Imamo naš forum!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 11:25 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
urbi je napisao:
Hellou evribadi :romance-grouphug:

Ja sam se poslednjih dana družila sa omikronom :D simptome skoro i da nisam imala i bez vakcine... Svi u firmi smo tako prošli, sa vrlo blagim skoro nikakvim simptomima. Ali kad je jedna koleginica objavila da je pozitivna svi smo se testirali i svi bili pozitiva :D

Sad imam zeleni sertifikat i naški i EU :mrgreen: pa mogu da planiram i neko putovanjce 8-)
A i ja razmišljam o Grčkoj mada bih volela i Italiju da posetim ali se oni ne daju videti...

Do daljnjeg , Mađarska je uvek u igri pa ako ima nekog ZA nek se javi ;)


:ljubac: Koja su ti razmišljanja o Grčkoj, ako može nešto od toga na glas!? Zar u Italiju ne može sa tim zelenim?

Ja sam prošle nedelje bila negativna (a bolesna) i nikako da se domognem tog zelenog sertifikata! :(


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 11:29 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
Snajka zavolela Srbiju (pročitala sam u nekom njenom intervjuu)! Nadam se da nije pogrešila!



Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 13:27 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 02 Septembar 2014, 12:38
Postovi: 2677
Lokacija: NS
Pol: Seka
milenaidaki je napisao:
:ljubac: Koja su ti razmišljanja o Grčkoj, ako može nešto od toga na glas!? Zar u Italiju ne može sa tim zelenim?

Ja sam prošle nedelje bila negativna (a bolesna) i nikako da se domognem tog zelenog sertifikata! :(


Jesi li radila samo brzi antigenski ili i PCR?

Ako se moji klinci odluče da ne idu sa nama, onda bih pikirala Paxos a ako budu išli onda možda Pilion ali ona divlja strana, istočna. Mada mm ima želju da ide na Skijatos. Ali za sada su to sve samo pusti snovi....

U Italiju mogu samo specijalni slučajevi :lol:

_________________
Ako zelis da budes neko zaista poseban budi ono sto jesi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 14:07 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
Eh ta Italija, kada će više da se otvori skroz!

Mogu da ti kažem da su ti sve LEPA razmišljanja o Grčkoj, pa i Skijatos je ok! :D Neka snovi postanu java! :pray:

Radila sam brzi dva puta i bila negatvina, da je jedan bio pozitivan, odradila bih i pcr, ovako ništa.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 20:05 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 02 Septembar 2014, 12:38
Postovi: 2677
Lokacija: NS
Pol: Seka
I meni je brzi bio negativan ali je pcr bio pozitivan tako da... Zavisi kad su se simptomi pojavili. Ako se testiras u roku od 2-4 dana onda brzi pokaže, u suprotnom ne.

Meni se iskreno na Skijatos ne ide.

_________________
Ako zelis da budes neko zaista poseban budi ono sto jesi...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 21:18 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15619
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
:ljubac:
Ni mene se nije dojmio naročito, a o ceni trajekta da se i ne govori.
Ali Pilio... tipujem da bi ti pasovao. Ima ono nešto i divljačno i energično, baš...

A i ako bude Paxos :handgestures-thumbupleft:

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 25 Januar 2022, 21:20 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15619
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
Brzi je napisao:
Ja što sam raspustovao, raspustovao sam. Nema toga više, već godina treća da ni sa Božićem ne spajamo. Od godine (N)ove više ni vikendi ne postoje. Radi se subotom i nedeljom, na pet lokacija, od kojih su dve van Beograda. Treba obrazovati generacije nove, pa makar im išli na noge. "I to je tako!" To vam je objašnjenje zašto ni petak više ne slavim, iako je to najznačajniji praznik naše RP. Morence mi još ukinuli nisu, ako se to desi, pokazaću im p...

qq prezidente, pa zar ne možeš nekako da se iskombinuješ sa kolegama pa da imaš duple časove svakog drugog vikenda...

Ovako je prekršaj Zakona o radu :mrgreen:

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 26 Januar 2022, 08:31 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
urbi je napisao:
I meni je brzi bio negativan ali je pcr bio pozitivan tako da... Zavisi kad su se simptomi pojavili. Ako se testiras u roku od 2-4 dana onda brzi pokaže, u suprotnom ne.
Meni se iskreno na Skijatos ne ide.


Sa brzim testom nisi siguran... Nije se ni meni do sada išlo na Skijatos (zbog gužvi), ali nije mi se nešto išli ni u Pargu (zbog istog razloga), pa mi je bilo lepo.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 26 Januar 2022, 08:33 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17778
Pol: Seka
jack je napisao:
:ljubac:
Ni mene se nije dojmio naročito, a o ceni trajekta da se i ne govori.
Ali Pilio... tipujem da bi ti pasovao. Ima ono nešto i divljačno i energično, baš...
:o A i ako bude Paxos :handgestures-thumbupleft:

Bila si na Skijatosu? Meni se nije dojmio Pilion, izgleda da me nešto divaljčki više ne privlači. :haha: Dva puta smo se pitali da li ćemo uspeti da se kolima domognemo do vrha uzbrdice. Nemam želju za takvim stresovima. Milina mi isto bila ništa posebno. Tako malih mesta sa deset puta boljim plažama sam videla na mgogim drugim ostrvima, Tasos, Krf, Lefkada.... :shifty: U Kali Neri mi se svidelo to što i plaža i mesto imaju puno drveća i hladovine. Doduše, na suprotni obali nismo ni pokušali da pređemo, usponi, padovi, krivine, more se ne vidi uz put, neka hvala!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6318, 6319, 6320, 6321, 6322, 6323, 6324 ... 6707  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.