Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 12:47

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Belek
PostPoslato: Sreda, 27 Avgust 2014, 20:14 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 08:04
Postovi: 2947
Lokacija: Sremski Karlovci
Pol: Seka
Nakon puno pregledanih destinacija odluka je pala da leto 2012. godine provedemo u Turskoj u mestu Belek. Odmor nam je trajao od 07/7 – 21/7 u hotelu Limak Atlantis 5*, usluga all inclusive. Hotel se prostire na površini od 57.000 m2, otvoren je 2002. godine i ima svoju plažu.

Obzirom da nam je prvi put da idemo na odmor sa ovakvom vrstom usluge očekivanja su bila velika. Od samog ulaska u hotel oduševljenju nije bilo kraja. Hotel je izuzetno lep, odlično koncipiran, sa dosta sadržaja i ono što je nama bilo najvažnije prirodnog hlada.

Bili smo smešteni u porodičnoj sobi na petom spratu sa pogledom na more i bazene. Soba je veoma prostrana, svako je imao svoj ležaj, jedino smo imali malo prostora za garderobu. Soba se čisti i peškiri menjaju svaki dan, a posteljina mislim na tri dana. Pri dolasku u sobu dobili smo pet plažnih peškira koje smo svaki dan menjali.

Od hotelskih sadržaja ima: 2 glavna restorana, 7 a la carte restorana, 6 barova, 5 otvorenih bazena, zatvoren bazen, 4 tobogana, sauna, tursko kupatilo, teretana…

Hotel je podeljen na dva dela. Jedan deo je tzv. miran deo gde nema muzike a u drugom delu su sva dnevna dešavanja i taj deo vodi do plaže.

Miran deo

Slika

Deo prema plaži

Slika

Slika

Slika

Zgrada u kojoj smo bili smešteni (peti sprat terasa desno)

Slika

Slika

Animacioni tim je veoma kvalitetan, svaki dan od 10h do kasnih večernjih sati zabavljaju goste. Mini disko fantastičan, moja deca su bila oduševljena, svako veče su bile na bini i đuskale. Večernji program je raznovrstan, za svakoga po nešto.

Jednom nedeljno se organizuje bazar kraj bazena gde možete kupiti svašta.

Hrane je bilo po mom mišljenju previše, raznovrsna tako da uvek možete naći nešto što volite. Mi smo više probavali njihove specijalitete. U glavnom restoranu smo doručkovali i večerali a u restoranu koji se nalazio kraj bazena ručali gde se služila brza hrana. Na blagom uzvišenju je bio neki da nazovem restorančić na otvorenom gde je žena pravila domaće pite.

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Na plaži smo boravili do 11h i posle podne od 17h, vreme između smo provodili na bazenu gde je bilo prirodnog hlada. Jedini problem je bio što smo morali rano ujutro da zauzimamo ležaljke kraj bazena. Oko 16h smo bili kod dečjeg bazena koji je natkriven i stalno je hlad pa je zbog toga voda uvek hladnjikava. Dok su se deca zabavljala mi smo u baru koji se nalazi odmah pored pili kafu koju turci odlično prave. Plaža je prostrana i ima dosta ležaljki koje se nalaze ispod tendi. More je toplo ali zbog dna koje je od naj sitnijeg peska i čestih talasa voda je zamućena i slična reci.

Ovo letovanje će nam ostati u prelepom sećanju jer smo se proveli fenomenalno. Prvog dana smo ušli u hotel i nismo imali potrebu do odlaska da izlazimo iz njega. Ovde smo bukvalno imali sve. Mogli smo eventualno da odemo do grada da vidimo kako je ali deca nisu bila raspoložena.

Imam puno fotografija, ali ne mogu da ih postavim jer se na njima nalazi moja porodica. Za vas na žalost samo ovoliko.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
 Tema posta: Re: Belek
PostPoslato: Utorak, 11 Novembar 2014, 18:44 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19548
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Daco, lepo si nam docarala ovo letovanje, hvala na tome! :bravo:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.