Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 23:46

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 14:07 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 22:29
Postovi: 11134
После овог Пефкиног излагања, ја уопште не морам да идем тамо да видим како је :smesko-gore-dole: .
Све је ту, у форуму :grudvanje: .

_________________
τα ταξίδια στην καρδιά...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 15:34 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Petronije moj dragi, shvaticu ove tvoje reci kao kompliment, :ljubac: , ali, moram nesto da te pitam: da li je isto kad gledas film, u kome "neki" vode ljubav...i kada to radis "licno"? Slika Slika Lepo je da slusas neciju pricu, ali dok covek sam nesto ne proba, omirise, opipa, vidi svojim ocima- nije "to-to"! Slika

Tako da- verujte vi meni, ali idite i sami se uverite u moje reci! :op-op: :ljubac:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 15:47 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 22:29
Postovi: 11134
Наравно да је комплимент. Дочарала си нам цеолокупан доживљај тако верно да...хм.. :shock:

_________________
τα ταξίδια στην καρδιά...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 15:55 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 05:46
Postovi: 3783
Lokacija: Beograd / Jagodina
Pol: Bata
pefkari je napisao:
:oops: Izvinjavam se! :
Nema potrebe, super je što vam se dopalo, zamisli da je bilo suprotno pa da ispadne kako VlaMar svašta priča. Ako bude prilike voleo bih da odem.
Možeš li na osnovu dve posete Termagu da uporodiš na primer sa Monom na Zlatiboru (mislim da smo tamo oboje bili pa je lakše za poređenje). Ja sam gledao neki vikend aranžman, cenovno su bili slični, ja isto slabo skijam pa bih išao u neko kasno proleće, ranu jesen.

I šta si navalila sa tim pipanjem :whistle:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 17:50 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 21:00
Postovi: 2872
Bravo teta pef i cika zoki.
Ja ne volim zimu i za razliku od svih nemam zelju ama bas nikakvu da posetim ovaj zimski centar :D :D
To naravno ne umanjuje kvalitetno predstavljanu jahorinu. Sa uzivanjem sam citao i gledao fotografije detaljno. Svaka cast, bravo!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg&feature=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 18:01 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
petronije je napisao:
Наравно да је комплимент. Дочарала си нам цеолокупан доживљај тако верно да...хм.. :shock:


:lol: :ljubac:

VlaMar je napisao:
1. Možeš li na osnovu dve posete Termagu da uporodiš na primer sa Monom na Zlatiboru (mislim da smo tamo oboje bili pa je lakše za poređenje). Ja sam gledao neki vikend aranžman, cenovno su bili slični, ja isto slabo skijam pa bih išao u neko kasno proleće, ranu jesen.

2. I šta si navalila sa tim pipanjem :whistle:


1. Joooj, rado bih ti pomogla, ali bojim se da te ne navedem na pogresan trag! :shifty: U "Termagu" nisam videla nista dalje od recepcije, restorana- "Kamin sale" i onog sto se vidi od spolja....meni izgleda "kao iz bajke"...na netu i sobe deluju lepo...mislim da je bolji i lepsi...ne znam kakva je klopa, nisam nista tamo jela...za neskijase mislim da je Zlatibor bolja varijanta (ima vise gde da se seta i uziva...mislim na obican svet, ne na one koji vole da se pentraju, hodaju po 30 km dnevno.....) :D A opet, Jahorina mi je "nesto novo", tek "okrznuto pogledom", pa mi deluje interesantnije...maaa, sve je lepo, ako si ti dobro, u dusi i fizicki....jos ako imas dobro drustvo...gde god da odes bice "pogodak"! :op-op:

2. :oops:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 18:08 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Del Boy je napisao:
Bravo teta pef i cika zoki.
Ja ne volim zimu i za razliku od svih nemam zelju ama bas nikakvu da posetim ovaj zimski centar :D :D
To naravno ne umanjuje kvalitetno predstavljanu jahorinu. Sa uzivanjem sam citao i gledao fotografije detaljno. Svaka cast, bravo!


Slika :ljubac:
Kada Dima malo poraste, mozda ces pozeleti da ga vodis na sankanje i da nauci da skija na pravom mestu! :romance-grouphug: Videli smo puno roditelja sa malom decom i bebama... :ljubac:

Na slikama moze da se vidi da gotovo svaki smestaj ima svoju "sluzbu za ucenje skijanja"! :D Svi imaju svoje uniforme i mozete ih sresti na stazi "Poljice"...

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 18:35 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 29 Jul 2015, 19:22
Postovi: 15617
Lokacija: Tu... i tamo
Pol: Seka
:bravo: Pef, jesi majstor...
Obožavam planine, nema veze što nema snega.

Reče Duja: Putujte opet

Apsolutli se slažem...

_________________
Mislim PLAVO 8-) Slika Slika Slika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 12 Januar 2016, 19:00 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Hvala, draga! :ljubac: :D

Zbog tebe sam zurila da ispisem ovo...a evo, nekoliko dana se "prisecam", trazim neke info na netu...sto ti rece- malo ima tekstova, pogotovo na srpskom jeziku...dala si mi "bocu", da pocnem da radim na tome... ;)

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 14 Januar 2016, 17:55 
Nije prisutan
Izviđač
Izviđač

Pridružio se: Petak, 22 Avgust 2014, 23:54
Postovi: 115
Baš lepo i detaljno. Toliko stranica za tako malo dana, prosto me sramota da započinjem temu sa mog odmora, koja bi bila mnogo kraća za mnogo više dana :-). Kad će sledeće putovanje? :ljubac:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Četvrtak, 14 Januar 2016, 18:27 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Hvala ti , Baki, :ljubac: , planiram nesto vec za sledeci vikend! :shhh: Da li ce "upaliti"- videcemo! :D
"Tema" je vec obradjivana, vec sam bila "tamo negde", ali nisam obisla sam grad... :roll: ...mozda cu sad! :pray:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 15 Januar 2016, 21:15 
Nije prisutan
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 12 Januar 2016, 00:13
Postovi: 64
Lokacija: Sremski Karlovci
Pol: Bata
Pef, svaka čast ovo mi je prvi pročitani putopis. Imam utisak kao da sam bio tamo, koliko je to detaljno i lepo opisano.
Još jednom svaka čast.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 15 Januar 2016, 21:53 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 22:28
Postovi: 19554
Lokacija: Ministarstvo za odnose sa javnoscu RP
Pol: Seka
Isidore, hvala sto si procitao ovaj putopis i na tako lepom komentaru! :text-thankyouyellow: Da se ne lazemo- uvek prija! :D :ljubac: :romance-grouphug:

Svi putopisi, ma koliko stilski bili razliciti, su sjajni! :handgestures-thumbupleft: Srecna sam sto se nalazim u drustvu ljudi koji vole isto sto i ja, pritom vole da opisu i priblize i drugima razne destinacije. Odgovaraju na pitanja na koja znaju odgovor i trude se da pomognu svakome ko pomoc zatrazi. Uostalom, vecinu si imao prilike da upoznas i znas i sam da je tako! :D Kada budes procitao i ostale opise, videces koliko su korisnih informacija ljudi sakupili i izneli ovde. Od toga sta obici, do toga sta jesti, koliko novca poneti, itd. Najvece blago, meni bar, je kada mi neko prenese emociju kroz opis mesta u kome je bio. Tada imam osecaj da sam i sama bila "tamo negde"! A pozitivna emocija je "zarazna stvar"! To je ono sto nas i drzi na okupu dobar broj godina! :ljubac:

_________________
svuda podji, na tasos dodji!

SlikaSlika SlikaSlikaSlikaSlika


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 16 Januar 2016, 00:45 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Utorak, 19 Avgust 2014, 23:47
Postovi: 1590
Lokacija: Изгубљен у свемиру
Pol: Bata
Da dodam nekoliko informacija u vezi puta na Jahorinu i smeštaja, pošto sam prvi put išao tamo.

Od Beograda preko Šapca, Loznice, Zvornika, Han Pijeska i Pala do Jahorine ima oko 300 km dobrog puta i potrebno je oko 5,5 sati putovanja. Mnogi pričaju o silnim patrolama duž puta kroz Bosnu ali ja ih nisam video - ni jednu jedinu! Možda mi se tako zalomilo...

Granicu treba preći kod Loznice (GP Trbušnica - Šepak) jer je tuda bolji put nego ići na Mali Zvornik.

Hotel Lavina u kojem smo bili je, po mom kriterijumu, za preporuku. Izuzetno ljubazno osoblje, lep enterijer, odlična hrana, tople sobe, parking na kome ima mesta. Ipak, nađe se i po neka zamerka: temperatura vode u bazenu je 28 oC (tako pokazuje termometar) ali je to manje nego što je potrebno da bi bilo opuštajuće prijatno - trebala bi da bude 1-2 oC viša.

_________________
:violin:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Subota, 16 Januar 2016, 01:43 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 08:04
Postovi: 2947
Lokacija: Sremski Karlovci
Pol: Seka
Zoki, hvala za ove informacije!

Isidoru se svidela Jahorina, a i meni takođe. Imamo želju da odemo, kada to zavisi od njega. Posao diktira...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.