Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 20:23

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Potos -Vila Κokkinos
PostPoslato: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 21:28 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 20:59
Postovi: 15
Pol: Bata
Drugari,prvo pozdrav svima ja sam nov ovde a forum je fenomenalan,i toliko pozitivan da je to prava retkost.. :op: :op: :op: :op: :op:
dakle samo kratko,gospodja hoce na Tasos,pa onda hoce u Potos a ko sam ja da se bunim i da joj kazem Ne :D :D
dakle nas dvoje i dve klinceze od 2 i 5 godina,dobili smo vilu Kokkiinos e sad ako je neko bio nek pise,iskustva iz prve ruke su uvek bolja od slika itd..Nama(zeni) je bitno da je cisto ,da je mirno ,da je more mirno,da je plaza sa peskom i to sitnitm,da su komarci dresirani,da je hrana dobra i jeftina ,da bude lepo vreme itd..a meni pa meni je voda dovoljna sve ostalo (pivo) ima da se kupi na prvom cosku :nja-nja: :nja-nja:
hvala....


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 21:56 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:40
Postovi: 6131
Pol: Seka
Pozdrav, mi smo se vec upoznali! Dobro dosao !

Dakle vila Kokinos je na vrlo mirnom mestu, a u zivahnom gradicu Potosu. Mi razni ovde puno znamo o Potosu, ja licno bila 11 puta iz cega se vidi koliko volim!

Kada idete?

Plaza u Potosu jeste pescana, u samom centru najblize vasem smestaju je velika guzva, nemojte da se uplasite kada ugledate gomilu nacickanih suncobrana jer kako se ide dalje, na levu stranu guzva je manja i ima delova plaze koji su bez lezaljki i kafica, ali na zalost svake godine sve manje.

Pitanje je da li idete kolima kako bismo vam preporucili okolne lepe plaze.

U samom Potosu ima sve sto vam je potrebno, prodavnice, restorani, mesara, ribarnica, apoteke, doktori, pekare, girosi itd.

Eto toliko za pocetak, mozda se javi i neko ko je bio bas u toj vili, a do tada slobodno pitajte ako vas nesto jos konkretno zanima

_________________
Imamo naš forum!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 23:19 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Shortee, dobro nam došao! Kao ljubitelj piva, sigurno ćeš ovde naći sagovornike po tom pitanju, a takođe i one koji isto tako slušaju svoju ženu, kao i ti. Da ti kažem, to uopšte nije tako loše, jer iz ličnog iskustva, ja znam da tvoja žena tačno zna šta je dobro za vas!
Ja mislim da je Potos idealno mesto za letovanje za porodice sa malom decom! Ibavezno u plan stavite odlazak do Paradiso plaže, tzv. Golden b. i drugih bisera na Tasosu.
Toliko o Tasosu za sada od mene. Ja sam tamo letivala 3 puta, drugari još češće, nadsm se da ćemo ti dati sve potrebne informacije!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 09:06 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 20:59
Postovi: 15
Pol: Bata
hvala drugari na brzim odgovorima...dakle evo za koji sat bi trebao da odem do banke da uplatim depozit od 160E za Kokkinos vilu..uglavnom sve sto me zanima sam video na netu ,na mapama se vide plaze itd.
Termin kada bi isli je od 11 do 21 Jula
Zanima me par stvari,dakle dali negde u mestu ima bazen koji bi mogli da koristimo,onda dali da nosimo svoj suncobran ili se lezaljke placaju po principu uzmes pice pa dobijes lezaljke..Dalje ako moze neka preporuka za neki lep restorancic gde mozemo da rucamo ,posto smatram da je to najvazniji obrok,ujutru moze nesto da se namaze na hleb itd,a uvece neka pica giros krofne itd..Uglavnom rucak (uz par piva) mora :kolo: :kolo: .Idemo svojim kolima ,pa naravno neke plaze okolo bi da vidimo,ja pogotovo onu rupu zove se valja Giola kako vec,ali posto ja imam 3 devojke svako cimanje dalje od hotela i paljenje kola zahteva jedno 3 putne torbe stvari...ah zene zene ne moze covek bez vas al muka sa vama :op: :op:
kad se setim do skoro kad sam bio momak pa nas par odemo na more 10 dana sa ukupno 1 peskirom,3 papuce i vratimo se srecni (bez da se pola secamo odmora al jbg.)

Jos jednom veliki pozdrav forumasi ...


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 09:57 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 22 Novembar 2014, 16:18
Postovi: 3365
Lokacija: Zemun
Pol: Seka
Uf, al' ovde postaje zabavno!!! :smesko-levo-desno:

_________________
:happy-cheerleadersmileygirl:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 10:14 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 20:00
Postovi: 3452
Lokacija: Bačka Palanka
Pol: Bata
U Potosu imaš restoran Poseidon, tu je dobra klopa, nije skupo i porcije su obilne. Moja preporuka. Takođe preporučujem da ne promašiš kleftiko na Tripiti plaži. Restoran na samoj plaži, kad se silazi putem i dođe do plaže, tu levo prvi, da kažem na ćošku. Za bazen ne znam, da li neka vila dozvoljava da neko ko nije njihov gost koristi, teško. Jedino hotel Aleksandra beach mada to treba proveriti, nisam bio.

E, da, dobrodošao.

PS. Mi smo od 17-27.07. na tripiti plaži, nosim tablet pa ako nešto treba na licu mesta kontaktiraj me preko foruma.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 10:22 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
shortee je napisao:
dakle dali negde u mestu ima bazen koji bi mogli da koristimo
Možete koristiti bazene hotela Alexandra beach. Za goste hotela su besplatni. Naruči u baru jedan frape i niko te neće pitati da li si gost ili domaći. Isto važi i za njihovu plažu.

shortee je napisao:
dali da nosimo svoj suncobran ili se lezaljke placaju po principu uzmes pice pa dobijes lezaljke..
Osim na Makrijamosu to je, uglavnom, princip funkcionisanja.
Ako imaš prostora u kolima ponesi i suncobran.

shortee je napisao:
Dalje ako moze neka preporuka za neki lep restorancic gde mozemo da rucamo
U Potosu na šetalištu do mora ima taverna Irene. Mislim da imaju dve sa istim imenom jedna blzu drugoj. Ona o kojoj pričam je uz kafe Bumerang. Uvek je gužva i to sa razlogom.
Kad pomenuh Bumerang preporuka da kod srpskog zeta Avrama popiješ najbolji koktel na Ostrvu !!!

shortee je napisao:
Idemo svojim kolima ,pa naravno neke plaze okolo bi da vidimo,ja pogotovo onu rupu zove se valja Giola kako vec,.
Ako baš moraš onda poseti Giolu,
a ako ne moraš slobodno je zaobiđi.

Ne moraš da se zahvaljuješ samo okači koju fotku kad dođeš na Ostrvo.

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Poslednji put menjao DEXT dana Utorak, 28 Jun 2016, 10:26, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 10:26 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Shortee, na Potosu se na celoj plaži ležaljke dobijaju besplatno, ako se kupi pićence.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 10:28 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 20:59
Postovi: 15
Pol: Bata
hvala drugari za odgovore ,ovo za bazen je ekstra...vole deca bazen vise nego ista a i tata voli da skace bombe i pokazuje umece u skokovima steceno na Banjici :)
ok suncobran nosim,kao i rucni frizider i mislim da sam spreman...evo dok ovo pisem vila Kokkinos me ceka da uplatim ,a preko Nikane sam upravo video da je prazna ceo Jul i Avgust a sve okolo su pune ,nesto mi tu cudno ...dalje sa vilom Inanthi isto vodim pregovore preko mejla , a gospodja ima otvoreno jedno 25 tabova u pretrazivacu i trazi li trazi nije nesto odusevljena Kokkinosom ali ako za par sati nesto ne nadje drugo odo ja da uplatim,bre pa to je samo smestaj jel tako devojke :plez: :plez: :plez: :plez:

pozdrav,


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 11:26 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 17:40
Postovi: 6131
Pol: Seka
Vidi, moja preporuka je vila Amversa ako slucajno ima mesta!

Za lezaljke i suncobrane si vec dobio odgovor, s tim sto se cene pica razlikuju od plaze do plaze.
Restorane si dobio, dodala bih jos restoran Piatza Mihalis.
Bazeni? Pored pomenutog Aleksandra beach u kome meni nisu nedavno cak ni pice trazili, moja iskrena preporuka je hotel royal paradise, 10 minuta kolima od Potosa gde su jedini bazeni sa morskom vodom i ima organizovana animacija za klince svaki cas, sve u ceni pica! Izgleda extra luksuzno, ali neka vas ne uplasi, cene pica su normalne. plus prirodna hladovina.

U samom Potosu ima gomila vila sa bazenima koji se mogu koristiti uz pice, npr. Na samoj plazi hotel Ana star i ima jedan novi, upravo se zidao dok sam ja bila krajem maja, zaboravih ime vile, ali nalazi se tik do mog omiljenog dela plaze Ispred Lizistrata apartmana, koje ako jos jednom pomenem verovatno ce mi moderacija naplatiti reklamu! Sta cu kad obozavam!

A sto se tice pakovanja pomiri se s tim, sve smo mi takve, zelimo da sve svoje sobom nosimo radi potpunog uzivanja i komfora!

_________________
Imamo naš forum!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 11:35 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 20:59
Postovi: 15
Pol: Bata
drugari,na ovom forumu sam dobio vise odgovora za 1 dan nego za 2 godine na nekom drugom,..stvarno ste ekstra kacim slike cim dodjem u potos naravno...jel ide mozda neko u slicnom terminu da se vidimo upoznamo i kucnemo :lol: :lol:

pozdrav,


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 11:50 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Ponedeljak, 27 Jun 2016, 20:59
Postovi: 15
Pol: Bata
e da evo samo jos jedno pitanje sta je bolje po vama koji ste isli sto puta na tasos..dali od Kavale trajekt ili iz Keramotija...putujem iz Beograda ,pa cu biti 2 dana u Vranju kod Taste pa onda pravac Tasos,pa eto cisto da znam sta je bolje /blize po vama,posto Gremlini budu mirni u kolima cirka 2 sata posle toga krece show ...starija sa pitanjima kad cemo da stignemo i gde je more,a mladja tata hocu kod tebe napled da ja vozim ili daj mi telefon ocu Intentent (tim recima)....


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 11:57 
Nije prisutan
Vodič
Vodič
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 09:02
Postovi: 8106
Lokacija: PRAVDA za P R A V D U !
Pol: Bata
Kad sve sabereš i oduzmeš Keramoti.

_________________
Kad popijem koju u kafani
ondak pričam ono što mislim trezan.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 12:18 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 20:00
Postovi: 3452
Lokacija: Bačka Palanka
Pol: Bata
Nisam išao preko Kavale nikada pa ne bih znao reći.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 28 Jun 2016, 12:22 
Nije prisutan
Pomoćko
Pomoćko
Korisnikov avatar

Pridružio se: Subota, 23 Avgust 2014, 23:53
Postovi: 6959
Lokacija: Lenjivac
Pol: Seka
Iz Keramotija ima više polazaka, i ako ti ode ispred nosa, sledeći samo što nije. Vožnja traje oko 40 minuta (realno, iako neki tvrde da je to 30 minuta).
Iz Kavale ima nekoliko polazaka, morao bi da ''gađaš'' kad da stigneš. Vožnja traje 70 minuta, možda i duže.
Karta jeftinija iz Keramotija.
Dakle, Keramoti! :D

_________________
:zmaja:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.