Putovanja u srcu

Mesto gde razmenjuju informacije oni kojima su putovanja u srcu
Danas je Četvrtak, 28 Mart 2024, 22:31

Sva vremena su u UTC + 1 sat




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sledeća
Autor Poruka
PostPoslato: Utorak, 09 Jun 2015, 16:55 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
U pravu si.Bice to nama vrlo skupo. Letovacemo u Srbiji ili u sopstvenoj kuci.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 09 Jun 2015, 17:15 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 06 Jun 2015, 22:52
Postovi: 22
Blaža je napisao:
Oki, verovatno ste već kontaktirani od strane agencije, a ako niste verovatno ćete u toku dana. Proverite i mail koji ste ostavili kao kontakt.
Desilo se nešto potpuno neočekivano. Naime, gazda hotela je van svih rezona rešio da u toku sezone kreće u izgradnju novog hotela. Postojeći hotel se ruši i na njegovom mestu niče 5 zvezdica. Radovi počinju 5. jula.
Agencija je ponudila u zamenu za istu cenu hotel Coral u Skali Rahoni. Po fotkama, hotel je nešto kvalitetniji od Pachisa, jedino što nije na obali nego 200m od mora. Ima bazen.
Meni slede konsultacije sa ukućanima da li da prihvatimo zamenu ili uzmemo pare natrag. S obzirom da je sezona praktično počela i da je sve povoljno već rasprodato, verovatno ćemo prihvatiti zamenu.

Zvali su nas popodne, bilo im je mnogo neprijatno. Ne znamo sta da radimo. Suprug kaze da su Corali daleko od plaze. Nismo bas neki izbirljivi ali se dvoumimo. Corali imaju pola zvezdice vise. Sta tvoji ukucani misle?


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 09 Jun 2015, 17:38 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 11:50
Postovi: 1447
Dalji su od Pachis beacha, to je sigurno.
Ima na sajtu iste agencije a postoji i sajt hotela http://www.hotel-coral.gr/
pa se tu odlično vidi udaljenost. Nije to strašno, 2-3 minuta hoda kroz masline. Kakva je plaža, nemam pojma. Po fotkama lošija od Pachisa, ali može da posluži.
Mislim ipak da ćemo, ako se odlučimo za Coral, sedati u kola i ići na neku drugu. Pahis pre svega, (2km udaljen) ako radovi na rušenju i izgradnji novog hotela ne budu upropastili ambijent i kakav-takav mir.
Sam hotel mi se čini za nijansu bolji od Pahisa. Čitao sam po stranim sajtovima recenzije gostiju, većina je zadovoljna, tek nekih 10-15% nezadovoljno.
Ističu da porodica koja drži hotel ima svoju baštu i da je svo povrće na meniju iz te bašte i odličnog ukusa. Sobe su po fotkama i recenzijama gostiju prilično male, a balkoni veliki.
Eto - to je to što sam saznao. E da, ima i baze, ako je to na moru nekome bitno.
S obzirom da smo već duboko zagazili u jun mesec ne verujem da sad može da se nađe išta iole povoljno. Tako da ćemo najverovatnije rešiti da prihvatimo zamenu.

_________________
Peglanje je lakše ako se prethodno dobro pofajta :character-oldtimer:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 09 Jun 2015, 21:31 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 06 Jun 2015, 22:52
Postovi: 22
Bila sam u agenciji, ali nismo ništa bliže odluci. Hotel lepo izgleda, moj muž je pročitao je se što i ti, gledao google maps i to je to. Tražili smo neku dgrugu varijantu, ali ova je za sad najpovoljnija. Nismo mogli da utvrdimo kakve su im trokreetne sobe, ne vidi se. Svakako smo planirali da obidjemo ostrvo, ali smo hteli bar neki dan da ne palimo auto. Pozz


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Utorak, 09 Jun 2015, 21:56 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 11:50
Postovi: 1447
Koliko vidim na sajtu hotela trokrevetne sobe ne postoje.
Postoji 2+1, odnosno dva klasična kreveta plus fotelja na razvlačenje. Soba je zaista ekstra mala, još kad se ta fotelja razvuče.. ali ništa komotnije nije ni u Pachis beachu. S tim što su u Coralu sobe ipak u boljem stanju, ako je verovati fotografijama.
S obzirom da idete prvi put, i da vam je sve novo, zujaćete po ostrvu bar polovinu boravka. Mislim da za preostale dane tih 2 km do plaže Pachis i nije preveliko cimanje, a na nekom drugom forumu hvale taj deo ispred Corala kao najbolji deo plaže u Skali Rahoni, pa možda i ona može da posluži.
Koliko sam ja proučavao, povoljniji PP teško da može da se nađe, naročito u ovom momentu i to u ipak pristojnom hotelu (ruku na srce - sve je kod njega bolje nego u Pachis beach-u, osim lokacije)

_________________
Peglanje je lakše ako se prethodno dobro pofajta :character-oldtimer:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 11:44 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 11:50
Postovi: 1447
Mi smo upravo agenciji potvrdili da prihvatamo zamenu.

_________________
Peglanje je lakše ako se prethodno dobro pofajta :character-oldtimer:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 12:22 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 06 Jun 2015, 22:52
Postovi: 22
I mi. Vidimo se tamo. :)


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 14:24 
Nije prisutan
Predsednik Rep. Palataki
Predsednik Rep. Palataki
Korisnikov avatar

Pridružio se: Ponedeljak, 18 Avgust 2014, 22:32
Postovi: 7013
Lokacija: Rep. of Palataki
Pol: Bata
Tek sad videh sta se u ova dva dana izdesavalo sa Pahisom. Ne mogu da razumem da covek u sred sezone otkaze aranzmane. Cak verujem da su radovi zabranjeni u toku turisticke sezone, ali to su ipak Grci, postuju zakone isto kao i mi.

_________________
Sve što možeš da opeglaš danas, ne ostavljaj za sutra!


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 14:55 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Videla sam na Nikaninom sajtu da u Skali Rachoni ima jedna plaža sa hladovinom koja liči na Pachis i zove se Ariba, zbog istoimenog bara na njoj. :) Eto delimičnog rešenja.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 15:04 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 11:50
Postovi: 1447
Milena, hvala za info.
Pogledao sam, stvarno liči, čak je i prilično blizu hotela Coral.
Hvala što misliš na nas nevoljnike, stvarno si drug :)

_________________
Peglanje je lakše ako se prethodno dobro pofajta :character-oldtimer:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 15:08 
Nije prisutan
Rođen spakovan
Rođen spakovan
Korisnikov avatar

Pridružio se: Petak, 29 Avgust 2014, 11:39
Postovi: 17771
Pol: Seka
Nego! Tako ćete i vi meni. :) Zapravo, kako bih "ubila" ovo dugačko vreme koje mi predstoji do Tasosa, "proučavam" obalu, plaže, mesta na kojima nisam bila. Tako sam videla kod Nikane i ovu plažu. Meni se dopala, volela bih da svratim do nje.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 15:10 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Četvrtak, 21 Avgust 2014, 11:50
Postovi: 1447
Brzi je napisao:
Tek sad videh sta se u ova dva dana izdesavalo sa Pahisom. Ne mogu da razumem da covek u sred sezone otkaze aranzmane. Cak verujem da su radovi zabranjeni u toku turisticke sezone, ali to su ipak Grci, postuju zakone isto kao i mi.


Ma ko zna šta je tu u pitanju.
Neverovatno je da je baja mimo svih potpisanih ugovora i primljenog novca (ako su stvarno potpisani i ako je novac stvarno isplaćen) rešio da izneveri agencije - partnere, stalne goste, plati penale itd.
Ako stvarno gradi, šta mu je značilo da sačeka 2 meseca, bar 1. septembar i tada krene. U sred sezone počinjati radove, to još nikad nisam čuo. Tako da sam informaciju od agencije primio sa velikom rezervom. Takođe mi je sumnjivo da nas sve prebacuju u hotel Coral, koji je nekim čudom ostao neprodat i može da apsorbuje brodolomnike sa Pachisa.

U svakom slučaju, pošto nemam načina da proverim a i da imam - šta mi vredi (ponuda agencije je uzmi ili ostavi), jedino što mi ostaje je da se na licu mesta uverim da li će u julu Pachisom harati buldožeri ili će se u hladovini izležavati neki drugi gosti. U tom drugom slučaju, presavićemo tabak.

_________________
Peglanje je lakše ako se prethodno dobro pofajta :character-oldtimer:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 17:46 
Nije prisutan
Svetski putnik
Svetski putnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: Sreda, 20 Avgust 2014, 21:00
Postovi: 2872
Proveri tako sto ces da kontaktiras hotel u koji vas sele. Raspitaj se za cenu i da li ima mesta. Moguce da je preskup pa zato ima i dalje puno mesta.
A da je idiotizam otkazati aranzmane i poceti gradnju u spicu sezone, jeste, nisam jos cuo z atakav slucaj.
Ko kad bi pivara resila da radi remont svih linija i stopira proizvodnju u sred leta :D

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=jct2YlbaXBg&feature=youtu.be


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Sreda, 10 Jun 2015, 22:01 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Subota, 06 Jun 2015, 22:52
Postovi: 22
Proverila sam na Mouzenidisovom sajtu. Cena za 10 dana u julu u Coralu je oko 1000 evra. Ko zna šta j u pitanju.


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
PostPoslato: Petak, 12 Jun 2015, 14:50 
Nije prisutan
Početnik
Početnik

Pridružio se: Nedelja, 18 Januar 2015, 13:15
Postovi: 21
Mi smo prosle godine bili u Potosu vila Balkan House smestaj je ok nije neki luxsuz mi ga i netrazimo jer u apartmanu je palo samo tusiranje spavanje i spremanje za plazu ili vecernji izlazak .imali smo dve sobe,kuhinja,kupatilo,terasa.mlada gazdarica je dolazila svaki dan da cisti i devojka stvarno lepo odrzava higijenu.Nalazi se preko puta crkve,nikanina agencija je u sklopu te zgrade.sve je blizu plaza setaliste.da imali smo obezbedjen parking i internet naravno gde bez interneta da mi tinejdjeri izlude hihi.I ove godine smo opet tamo od 12 jula. :op-op:

_________________
:more:


Vrh
 Profil  
Odgovori sa citatom  
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 171 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 1 sat


Ko je prisutan

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  

Pokreće ga phpBB® Forum Software © phpBB Group
Putovanja u srcu © 2014-2019.